Saa Paf’i uues slotimängus Jungle Jim El Dorado 220 tasuta keerutust

Paf’i on saabunud uus mäng Jungle Jim El Dorado, kus Paf annab sulle saavutuste täitmise eest kuni 220 tasuta keerutust.


JUNGLE JIM SAAVUTUSED JA TASUTA KEERUTUSED

Ava Paf mänguportaal ja mängi ajavahemikul 3.-9. oktoober uut slotimängu Jungle Jim arvutis või mobiilis. Kogu saavutusi, saades võiduliinile 3, 4 ja 5 kõrvuti asetsevat sümbolit.

Teenitud saavutuste eest saad mängu taaskäivitamisel tasuta keerutusi samasse mängu. Saavutuste progressil saad silma peal hoida mängu võidutabelis, kus täidetud saavutused on esiletoodud.

Kokku saad mobiilis ja arvutis teenida 220 tasuta keerutust, millest saadud võidud on vaja vaid 1-kordselt läbi mängida.

Jungle Jim tasuta keerutused - saavutuste väärtused

MÄNGUST JUNGLE JIM EL DORADO

Eepiline online slotiseiklus, mis on väga sarnane kultusmängule Gonzo’s Quest.

Palun saa tuttavaks – see siin on Jungle Jim, kartmatu seikleja, kelle ülesandeks on leida kadunud aare. See 25 mänguliiniga slotimäng viib meie vapra seikleja legendaarse kuldse linna otsirännakutel sügavale džunglisse.

Varustatuna kotitäie kõrgtasemeliste tehnikavidinatega, ei ütle Jim kunagi ära võimalusest minna aaretejahile, eriti siis kui see annab põhjuse lisada oma Instagrami kontole eepilise selfie.
Mis oleks veel parem viis suurte võitude avastamiseks, kui üks korralik Rolling ReelsTM funktsioon, mis paneb kõik võidud plahvatama, niiet rullikutele langevad uued sümbolitekombinatsioonid, mis annab sulle mitmekordseid võiduvõimalusi.

Kuid Rolling ReelsTM funktsioon üksi ei ole ainuke võimalus kadunud aarete leidmiseks, kuna selles mängus on ka kuldne võidukordajate jada, mis tähendab seda, et jadamis iga järgnev võit suurendab võidukordajat, põhimängus kuni 5x ja tasuta keerutuste mängus kuni 15x!

Järgne Jimile kui ta siseneb salajasse kullakambrisse, kui saad rullikutele kolm juhusümbolit, avab see imelise tasuta keerutuste funktsiooni. Oma osa iidsest aardest saad sisse nõuda 10 tasuta keerutuse jooksul, kuid neid võib ka juurde tulla ning kulmineeruda kuni 15x võidukordajaga, see on juba põnev seiklus, mis viib potentsiaalsete erakordsete võitudeni.

Slotimängu Jungle Jim miinimumpanuseks on vaid 0.25€ ja võidud küündivad kuni 92 000 euroni. No selline aare on küll väärt seiklust või kahte. Lase kartmatus Jungle Jimil omale teed juhatada.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid