PAF KAHEKORDISTAB KÕIK VÕIDUD: TOPELT VÕIDUD, TOPELT RÕÕM

Topelt võidud Paf mänguportaalis

Käima on läinud üks hullumeelne nädal, sest Paf otsustas sel nädalal populaarseimate mängude ja promode auhinnad kahekordistada.

Topeltvõitude nädal pakub kõigile midagi, sest promo hõlmab endas nii bingot, spordiennustusi, slotimänge kui ka kasiinomänge.

SISSEMAKSEGA 10 TASUTA SPINNI

Alustuseks tee oma Paf kontole sissemakse ja saad kohe 10 tasuta spinni mängus Rabbit in the Hat. Tasuta keerutustest saadud võidud tuleb ainult üks kord läbi mängida!

OSALE


NÄDALATURNIIRIDEL KAHEKORDSED AUHINNAD

Igapäevaste slotiturniiride auhinnafondid kasvavad 100-lt eurolt 200 euroni ning nädalavahetuse turniiri auhinnafond 200-lt eurolt 400 euroni.

Nagu tavaliselt saavad ka sel nädalal kõik turniiridel osalejad tasuta spinne, kuid ka tasuta spinnide arv on kahekordistatud (tavapärase 5-15 tasuta keerutuse asemel võimalik saada 10-30 tasuta keerutust).

OSALE


BINGOS KAKS KORDA SUUREM VÕIDUVÕIMALUS

Mängides bingomängu Bingo with Friends, saad osaleda tasuta Lucky Ticket boonusmängus. Boonusmängu auhinnad on sel nädalal kahekordistatud ning boonusmänge on kaks korda rohkem.

OSALE


MASTI BLACKJACKIGA TOPELTVÕIT

Mängides Paf Live Kasiinos saad iga päev oma päeva esimese sama-masti blackjacki eest topelt võidu summas kuni 50 eurot.

OSALE


ARSENAL – MANCHESTER UNITEDI KAHEKORDNE VÄLJAMAKSE

Pühapäeval, 4. oktoobril on ootamas ees põnev jalgpallilahing Arsenal vs Manchester United.

Liitu kampaaniaga ja tee Pafis 1×2 panus Arsenal vs. Machester United mängule. Kui sinu ennustus läheb täppi, saad oma kuni 5 eurose ennuste eest topeltvõidu.

OSALE


VÕIDA LUCKY SUNDAY KAMPAANIAGA 2 MACBOOK AIRI

Osaledes pühapäeval ka Lucky Sunday kampaanias ning mängides ükskõik millist kasiinomängu, osaled loosis, kus on võimalik võita koguni kaks Apple Macbook Air sülearvutit.

OSALE

Paf annab kõigile uutele liitujatele tasuta 20 eurot

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €100 KASIINO BOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid