Paf kasiino uus slotimäng Lost Vegas – mängi ja saad 200 tasuta spinni

Paf kasiinosse on jõudnud uus mäng Lost Vegas, kus sind premeeritakse 125 tasuta spinniga arvutis ja 75 tasuta spinniga mobiilis.


LOST VEGAS TASUTA SPINNID

Tasuta spinnide saamiseks tuleb ennast Paf mänguportaalis esmalt Lost Vegas kampaaniale registreerida.

Kui oled seda teinud, siis asu mängima kas arvutis või mobiilis ja saad saavutuste täitmise eest tasuta spinne.

Saavutuste täitmine on üsnagi lihtne, kuna tegemist on 243 võiduteega slotimänguga, mis tähendab et 3, 4 ja 5 ühesuguse sümboli saamiseks ei pea need olema liinil vaid võivad paikneda rullikutel ükskõik millises positsioonis.

Lost vegas saavutused ja tasuta keerutused

Arvutis mängides saad saavutuste täitmisel koguda 125 tasuta spinni ja Pafi mobiilses kasiinos 75 spinni. Kokku 200 tasuta spinni. Tasuta spinnide võidud makstakse välja Paf promorahana, mis tuleb vaid ühekordselt läbi mängida.

Saavustuste progressil saad silma peal hoida kui vajutad Lost Vegas mängus nupul pays.

Tasuta spinne saab koguda kuni 30. novembri südaööni.

LOST VEGAS MÄNGU KIRJELDUS

Selles 243 võiduvõimalusega slotimängus on Vegase kasiinod mahajäetud ja tänavad inimtühjad, vaid nakatanud kujud luusivad mööda varjulisemaid nurgataguseid. Mängija ise otsustab, kas ta soovib seljad kokku panna väheste ellujäänud inimestega või näljaste zombikarjadega ning neil on võimalik pooli vahetada igal ajal! Kes võidab?

Mäng on täis igasuguseid nakatavaid funktsioone, sealhulgas Zombie Fist of Cash (zombi raharusikas), mis läbi ekraani äsada tahab ja täieliku pimeduse boonus, mis skaneerib rullikuid, et zombisid ja ellujäänuid leida. Mõlemad funktsioonid toovad kaasa rahalisi auhindu ja need käivituvad mängu jooksul suvaliselt.

Tasuta keerutuste funktsioon käivitub kui rullikutele satuvad kolm või enam juhusümbolit või kui täieliku pimeduse boonus-funktsiooni ajal üks juhusümbol rullikutele satub. Kui mängija otsustab mesti lüüa kartmatute ellujääjatega, kelle sekka kuuluvad ka tuline baarmen, mõttetu mafioosnik ja pesapallikurika tüdruk, sisaldavad tasuta keerutused innovaatilist varanduse funktsiooni. Iga väheväärtuslik sümbol, mis rullikutele satub, lüüakse minema, paljastades rahalisi auhindu. Iga eemaldatud väheväärtuslik sümbol suurendab ellujäänute võidupotentsiaali. Tasuta keerutused kestavad kuni kõik väheväärtuslikud sümbolid on minema löödud.

Mängides zombide poolel, üheskoos elava koolnud isehakanud Elvisega ja äsjasurnud paarikesega, jagatakse tasuta keerutusi uue nakatumis-funktsiooniga. Täielik kuhjatud zombi-sümbolite sattumine rullikutele lööb valla infektsioonilaine ja kuhjatud sümbolid jäävad püsima seni kuni kõik viis rullikut on nakatunud. See võib kesta kuni 50 tasuta keerutuse jagu.

Paf kasiino tasuta spinnid

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

 

Värskelt lisatud artiklid