Paf kasiino ülesanded: võta iga päev 305 tasuta spinni + €10 000 rahaloos

Paf kasiino Iron Girl sloti ülesanded - tasuta spinnid ja €10 000 rahaloos

Paf tähistab uue mängu Iron Girl saabumist ja annab ülesannete täitmise eest kõigile iga päev 305 tasuta spinni ning piletid €10 000 rahaloosile.


IRON GIRL TASUTA SPINNID & RAHALOOS

Kampaanias osalemiseks ava Paf Kasiino ning mängi uut Play’n GO slotimängu Iron Girl.

Mängi ja aktiveeri raudrüü funktsioon ning saad igal kampaaniapäeval 5 tasuta spinni + ühe pileti €10 000 loosimisele. Jõudes raudrüü pearaha funktsioonis X5 tasandile, saad 300 tasuta spinni + 5 piletit rahaloosile.

Kõik kampaaniaga seotud tasuta spinnid makstakse välja koheselt peale vastava ülesande täitmist ning nendest saadud võidud on pärisraha. Iga tasuta spinni väärtuseks on €0.20.

Rahaloos toimub kampaania lõpus ning võitjatele antakse võidust teada Paf.com sõnumite kaudu.

Koht Auhind
1. koht €3000
2. koht €1400
3.–4. koht €600
5.–10. koht €100
11. – 200. koht €20

MÄNGUST IRON GIRL

Liitu raudse kangelase Iron Girliga ning alista kõik universumi kurjad pahalased, kogudes selle käigus ka pearaha! Meie kosmosekangelane ja ta kindel Raudrüü võitlevad selles 20 võiduliini ja 5 rullikuga slotikas universumi kõige saatanlikumate pahalaste vastu, kelleks on Quake, Shia, Slith ja Thunder. Mängus on Wild sümbol (Iron Girl), mis asendab mis tahes muid rullikul olevaid sümboleid ja aitab luua võidukombinatsioone.

Kogu võite, tuues võiduliinidele kokku 3, 4 või 5 sümbolit, ning püüa rullikutele pahalasi ja Wild sümboleid, mis toovad taaskeerutusi ja mitmekordistavad hea õnne korral Su võite. Iga keerutusega võid välja ilmuvate Wildidega mõne pahalase tabada ning see toob Sulle taaskeerutuse. Iga taaskeerutus, mille tulemusel lisandub rullikutele sobiv pahalane või Wild, toob uued taaskeerutused! Need jätkuvad, kuni ühtegi pahalast ega Wildi ei lisandu.

Iga tabatud pahalane aitab Sul täita pearahaboonuse mõõdikut, nii et taaskeerutuste lõppedes võib see Su võitu kuni viiekordistada! Raudrüü vägi pääseb valla suvaliselt tavaliste keerutuste ajal ning asendab kuni 5 sümbolit Wildidega, suurendades nii Sinu võimalusi saada korralik kuhi raha! Mida siis enam oodata? Liitu Iron Girliga galaktikatevahelises sõjas kurjade jõudude vastu, sest universumi saatus on kaalul!

Kampaania kestab alates 11. oktoobrist kuni 17. oktoobri südaööni.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS DOUBLE JOKER POKER. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.