PAF KASIINOS ootavad iga päev kasiinoturniirid ja tasuta spinnid

PAF KASIINO Igapäevased kasiinoturniirid ja tasuta spinnid

Pafis toimuvad igal tööpäeval ja ka nädalavahetusel valitud mänguautomaatidel kasiinoturniirid.

KUIDAS TURNIIRIDEL OSALEDA

Turniiril osalemiseks piisab, kui avad ettenähtud kellaajal mänguautomaadi kus turniir toimub ja teed vähemalt 50 keerutust. Nädalavahetuse slotiturniiridele kvalifitseerud kui teed etteantud mängus vähemalt 100 keerutust.

Info millisel mänguautomaadil ja mis kell turniir toimub leiad Paf veebilehelt, valides menüüst mänguautomaadid ja seejärel lehe paremast äärest turniiride ajakavad ja tulemused.

AUHINNAD

Igapäevaste turniiride auhinnafond on 200 eurot ning nädalavahetuse turniiride auhinnafond 400 eurot. Auhinnafond jaguneb 5 parima mängija vahel.

TASUTA SPINNID

Kõik mängijad, kes osalevad slotiturniiril ja kvalifitseeruvad turniirile, saavad järgmisel päeval 5-20 tasuta spinni. Tasuta spinnidest saadud võidud on tingimustevabad, seega saad selle raha soovi korral kohe välja maksta.

Turniirile kvalifitseeruvad ja tasuta spinne saavad mängijad, kes on teinud päevamängus vastavalt kas 50 või 100 spinni.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €100 KASIINO BOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid