Paf tegi uue mängu – taba pahalased ja võida 360 tasuta keerutust

Paf on valmis saanud uue eksklusiivse slotimängu Little Big Heroes ja annab piiratud aja jooksul võimaluse saada seal kuni 360 tasuta keerutust.

Registreeri Paf konto

LITTLE BIG HEROES MÄNGU ÜLEVAADE

Little Big Heroes mängus on sinu eesmärgiks tabada pahalasi ja seeläbi võita omale kuninglikke varandusi. Iga mängus tehtud keerutus lisab sinu armeesse sõdureid ning samuti võid saada ka relvi, millega lahingusse tormata.

Liikudes kaardil ja võites tee peal lahinguid jõuad lõpuks viimase lahinguni, kus sul on võimalus tabada suur pahalane. Kogu oma väed kokku ja päästa kuningriik.

Mängu leiad Paf veebilehelt, menüüst vali slotid ja otsi mängu Little Big Heroes.


TASUTA KEERUTUSED

Iga kord, mil oled võitnud kõik kuningriigi kaardil olevad lahingud tabad ühe pahalase. Tabades pahalasi enne 22. mai südaööd on sul võimalik saada omale kuni 360 tasuta keerutust.

  • Taba kampaaniaperioodil üks pahalane ja saad 20 tasuta keerutust
  • Taba kampaaniaperioodil kolm pahalast ja saad 60 tasuta keerutust
  • Taba kampaaniaperioodil kümme pahalast ja saad 250 tasuta keerutust

Little Big Heroes tasuta keerutused

Igal kampaaniapäeval, mil mängid Little Big Heroes mängu vähemalt 10 euro eest saad järgmisel päeval 10 tasuta keerutust. Pahalaste tabamise eest saadud tasuta keerutused kantakse sinu kontole peale kampaania lõppu, 23. mail kell 15.00.

Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja pärisrahas.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid