Paf live-ennustuse meistrikad: võida koht kvalifikatsiooniturniirile Tallinnas

Paf live-ennustuse meistrikad - eelvõistlus Tallinnas ja finaal Ahvenamaal

Paf loosib välja 20 õnnelikku, kes kutsutakse koos kaaslasega live-ennustuse meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirile Tallinnas.

KUIDAS SAADA PÄÄSE TALLINNA TURNIIRILE?

Loosis osalemiseks ava mänguportaal Paf, vali menüüst kampaaniad ja märgi ennast live-ennustuse meistrikate kampaanial osalejaks.

Tee ajavahemikul 29.05.-31.05.2017 kokku vähemalt €30 eest spordiennustuse live-panuseid ükskõik millisele spordialale.

1. juunil loositakse osalejate seast 20 õnnelikku, kes on kutsutud koos kaaslasega 3. juunil Paf live-ennustuse meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirile Tallinnas.

TALLINNA EELTURNIIRI PAKETIS SISALDUB

  • Söögid ja paar jooki Mack-BarBQ restoranis
  • Live-ennustuse võistlus Meistrite liiga mänguga Juventus – Real Madrid.
  • Ennustusturniiri võitja saab omale Club Pafi reisi kahele Paf Live Betting Championship’i finaalile Ahvenamaal 2017. aasta novembris. Finaali auhinnafond on €5000!
  • Kõigi osalejate vahel loosime samuti ühe reisi kahele Ahvenamaale.

3. juuni eelvõistlusel selguvad kaks finalisti, kes saavad aasta lõpus sõita koos sõbraga Ahvenamaale live-ennustuse finaalile ja võimaluse võita osa vähemalt 5000-eurosest auhinnafondist.

Paf Cash & Carry Jackpot

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT. VALIK ON SINU. PAF POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.