Paf live-ennustuse meistrikad: võida koht kvalifikatsiooniturniirile Tallinnas

Paf live-ennustuse meistrikad - eelvõistlus Tallinnas ja finaal Ahvenamaal

Paf loosib välja 20 õnnelikku, kes kutsutakse koos kaaslasega live-ennustuse meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirile Tallinnas.

KUIDAS SAADA PÄÄSE TALLINNA TURNIIRILE?

Loosis osalemiseks ava mänguportaal Paf, vali menüüst kampaaniad ja märgi ennast live-ennustuse meistrikate kampaanial osalejaks.

Tee ajavahemikul 29.05.-31.05.2017 kokku vähemalt €30 eest spordiennustuse live-panuseid ükskõik millisele spordialale.

1. juunil loositakse osalejate seast 20 õnnelikku, kes on kutsutud koos kaaslasega 3. juunil Paf live-ennustuse meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirile Tallinnas.

TALLINNA EELTURNIIRI PAKETIS SISALDUB

  • Söögid ja paar jooki Mack-BarBQ restoranis
  • Live-ennustuse võistlus Meistrite liiga mänguga Juventus – Real Madrid.
  • Ennustusturniiri võitja saab omale Club Pafi reisi kahele Paf Live Betting Championship’i finaalile Ahvenamaal 2017. aasta novembris. Finaali auhinnafond on €5000!
  • Kõigi osalejate vahel loosime samuti ühe reisi kahele Ahvenamaale.

3. juuni eelvõistlusel selguvad kaks finalisti, kes saavad aasta lõpus sõita koos sõbraga Ahvenamaale live-ennustuse finaalile ja võimaluse võita osa vähemalt 5000-eurosest auhinnafondist.

Paf Cash & Carry Jackpot

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT. VALIK ON SINU. PAF POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid