Mänguportaalis Paf suur ruletikampaania – tasuta keerutused, tehnika- ja rahaloos

Live kasiino rulett mänguportaalis Paf - tasuta keerutused ja muud auhinnad

Septembris toimub Paf live-kasiinos suur teemarulettide kampaania, kus võid igal õhtul võita pärisraha tasuta keerutusi ja osaleda tehnika- ning rahaloosis.


FAIRYTALE RULETT (ESMASPÄEV – KOLMAPÄEV)

Iga nädala esmaspäevast kuni kolmapäevani kell 15:00 – 03:00 on Paf live-kasiinos avatud FairyTale teemarulett.

FairyTale ruleti mängimiseks ava Paf live-kasiinos Live Classic Roulette lobby’s Fairytale ruletilaud.

Iga 10 kvalifitseeruva mänguringi eest saad ühe loosipileti tehnika ja pärisraha loosimisele (kvalifitseeruv mänguringring = mistahes panus, mis ei kata enam kui 70% tulemist).

Iga päev saab koguda kuni 50 loosipiletit.

RETRO RULETT (NELJAPÄEV – REEDE)

Neljapäeviti ja reedeti on avatud Retro rulett, kus saad teenida tasuta keerutusi slotimängu Jack Hammer.

Tee 20 kvalifitseeruvat mänguringi ja saad 50 tasuta keerutust (kvalifitseeruv mänguringring = mistahes panus, mis ei kata enam kui 70% tulemist).

ROCK N’ RULETT (LAUPÄEV – PÜHAPÄEV)

Nädalavahetusel on avatud Rock N’ teemarulett, kus saad teenida tasuta keerutusi slotimängu Jimi Hendrix.

Tee 20 kvalifitseeruvat mänguringi ja saad 50 tasuta keerutust (kvalifitseeruv mänguringring = mistahes panus, mis ei kata enam kui 70% tulemist).


AUHINNAD

Fairytale teemaruleti auhindadeks on iga päev kodukino või nutikell, nutikas juhtimispult ja €2000 sularaha. Auhindu jagub iga päev 101-le õnnelikule mängijale, mis jagatakse välja loosi teel.

Retro ruleti ja Rock N’ teemaruleti auhindadeks on tasuta keerutused, mis väljastatakse koheselt peale tingimuste täitmist. Igal kampaaniapäeval saab neis laudades teenida 50 tasuta keerutust ja nendest saadud võidud on pärisraha.

Kuu jooksul on Retro ruletis võimalik teenida kuni 400 tasuta keerutust ja Rock N’ teemaruletis kuni 500 tasuta keerutust. Kokku kuni 900 tasuta pärisraha võitudega keerutust.

Paf kasiino boonus - 200 tasuta keerutust uuele mängijale

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 VÄÄRTUSES TASUTA SPORDIPANUSEID, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT, VÕI €5 POKKERIPILETI. PAF POKKERITOAS OOTAB 1000-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid