Garanteeritud rahaline võit kõigile Lucky Star The Voyage mängu avajatele

Lucky Star The Voyage - Garanteeritud pärisraha võit kõigile mängu avajatele

Paf teeb kõigile mängijatele täiesti enneolematu pakkumise – lihtsalt ava uus slotimäng Lucky Star the Voyage ja saad kohe boonusvooru, kus võidad pärisraha.


ESIMESE MÄNGU BOONUS JA PÄRISRAHA VÕIT

Ava Paf mänguportaalis tuliuus slotimäng Lucky Star the Voyage ja leiad ennast mängu esmakordsel avamisel koheselt boonusmängust. Vali tähesüsteemide kaardilt planeet, millel soovid maanduda ja saad kätte oma rahalise võidu. Boonusmängust saadud raha lisatakse sinu kontole koheselt pärisrahana.

Pakkumine kehtib nii uutele kui vanadele Paf’i klientidele. Kui sul veel pole kontot, siis nüüd tasub koheselt registreeruda, sest tasuta raha pole mõtet maha vedelema jätta.

Uut mängu proovides saime ise mängu avamise boonusest €4.80, millega saab näiteks sama mängu või ka teisi mänge edasi mängida. Soovitame võidetud raha kasutada samas mängus, sest nii saad täita erinevaid päevamissioone, millega võid võita veelgi rohkem tasuta raha ja keerutusi.

IGA PÄEV UUS MISSIOON JA TASUTA KEERUTUSED

Iga päev Lucky Star the Voyage tasuta keerutused

Avaboonusele lisaks on ajavahemikul 22.-31. august iga päev võimalik täita erinevaid lihtsaid missioone, mille eest saad tasuta keerutusi.

Kokku on kampaania jooksul igal mängijal võimalik saada 120 tasuta keerutust. Ja otseloomulikult on kõik tasuta keerutustest saadud võidud pärisraha.

MÄNGUST LUCKY STAR THE VOYAGE

See on üks äärmiselt lahe Paf Game Studio poolt loodud kosmoseteemaline slotimäng. Keeruta 5 rullikuga slotimasinat ja avasta veel tundmatuid tähesüsteeme. Mängu iseloomustavad stiilne disain ja teemakohane muusika, mis tekitavad koheselt klassikalise ulmefilmi tunnetuse.

Mängus on 10 võiduliini, mis maksavad mõlemas suunas ja 7 panusetas – igal panusetasemel on ka kasvav jackpot. Laienevad wild-sümbolid aktiveerivad korduskeerutused ja lisavad veelgi rohkem põnevust ja võiduvõimalusi.

Boonusmängus saad valida tähesüsteemide kaardilt omale sihtpunkti. Kosmoselaev viib sind läbi hüperruumi valitud süsteemi. Mida elamiskõlblikum on valitud päikesesüsteem, seda rohkem võidad.

Mängu idee ja olemus on pisut sarnane populaarsele mängule Starburst, kuid Lucky Star on tunduvalt interaktiivsem, graafiliselt nauditavam ja muidugi palju rohkem põnevust tekitav jackpot’i ja boonusmängu olemasolu tõttu.

Meeldejäävat kosmosereisi!

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid