Paf Õnnevärvide Bingo – võida 5 tasuta bingopiletit

Paf Lucky Colours - Õnnevärvide bingopiletite loos

Paf on saanud valmis uue bingomängu nimega Lucky Colours ehk Õnnevärvid. Sel puhul jagatakse kokku ära 1250 tasuta bingopiletit samale mängule.


BINGOPILETITE LOOS

Bingopiletite loosis osalemiseks ava Paf Eesti, vali menüüst BINGO ja mängi LUCKY COLOURS mängu vähemalt ühe piletiga.

Kõigi kvalifitseerujate vahel loositakse kampaania lõppedes välja 5 õnneliku, kes saavad igaüks 5 tasuta Õnnevärvide bingopiletit.


MÄNGUST ÕNNEVÄRVID

Sellel värviküllasel 75-numbriga bingomängul on suurepärane boonusmäng suurte võitude ja hea õnne korral suisa jackpotiga.

Mängija, kes võidab 5-rea bingo, mängib boonusmängu ja saab avada Õnnevärvide kaste. Valikus on 25 erinevate värvide ja auhindadega kasti. Kokku võidad rahasumma, mis kastidest välja tuleb.

Kaste saad avada seni, kuni avad kasti, mis on sama värvi kui mõni eelnevalt avatud kast. Maksimaalselt on Sul võimalik avada kuni viis kasti.

Õnnevärvide bingos on ühe pileti hinnaks €1 ning igal mängijal on võimalik osta järgmiseks mänguks korraga kuni 20 piletit.

Bingopiletite loosile on võimalik kvalifitseeruda alates 11. maist kuni 14. mai südaööni. Piletid lisatakse võitjate kontole reedel kell 13:00.

Paf kasiino - 25 tasuta spinni ja €10 tasuta raha

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS KREISIRAADIO. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. MÄNGUPORTAAL PAF ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.