Paf Spordiennustuses saad Eesti medalivõitude eest reaalset raha

Saa osa Eesti Olümpia medalivõitudest

Paf on Eesti Olümpiakomitee peasponsor ja soovib et meie sportlased Rio Olümpiamängudel häid sooritusi teeks. Ka sinul on võimalus Pafis mängides Eesti medalivõitudest osa saada.

Registreeri Paf konto

PAF SPORDIENNUSTUS – KINGITUSEKS KUNI 20 EUROT

Kampaaniale kvalifitseerumiseks ava Paf mänguportaal ja vali menüüst kampaaniad. Seejärel registreeri end Eesti medalivõitude kampaanial osalejaks.

Kõik mängijad kes teevad Paf mänguportaalis Rio olümpiamängudele vähemalt 20-eurose ennustuse, saavad Pafilt kingituseks 5 eurot reaalset raha. Juhul kui Eesti saab ennustusvooru jooksul kuldmedali, siis sinu kingitus duubeldatakse.

Ennustusvoorusid on kaks 6.-14. august ning 15. 21. august. Seega kokku võid kampaania jooksul saada kingituseks 20 eurot pärisraha.

OLÜMPIALOOS

Kõik kes osalevad eelmainitud kampaanias ja on täitnud vähemalt ühe ennustusvooru tingimused osalevad ka olümpialoosis, kus on auhindadeks 30 Rio maskotti ja Eesti olümpiakoondise särki.


OLED PAFIS UUS?

Pole veel Pafis kontot? Sel juhul on sul võimalus saada eriti suure rahasaju osaliseks, sest kõik uued liitujad saavad Paf’ilt pärast esimese spordiennustuse tegemist paari päeva jooksul oma kontole 20 eurot pärisraha. Uue mängija pakkumise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid