Paf Starburst Rulett: mängi ja saad 800 pärisraha võitudega tasuta spinni

Maikuus on Paf live kasiinos avatud eriline Starburst Roulette, kus mängides saad omale kuni 800 tasuta pärisraha spinni mängus Starburst.


STARBURST RULETT JA TASUTA SPINNID

Starbursti teemaline ruletilaud on Paf live-kasiinos avatud igal maikuu neljapäeval ja reedel ajavahemikul 15:00-03:00.

Starburst ruleti leiad kui valid menüüst live-kasiino ja avad roheliste mängude alt Live Classic Roulette lobby.

Mängi Starburst rulett lauas 20 kvalifitseeritud mänguringi ja saad 50 tasuta spinni slotimängu Starburst. Igal kampaaniapäeval võib mängija saada maksimaalselt 100 tasuta spinni, seega maksimaalse arvu spinnide saamiseks tuleks mängida 40 kvalifitseeruvat mänguvooru.

* Kvalifitseerunud mänguring on panus, mis katab vähem kui 70% võimalikest tulemustest. Arvesse ei lähe üks-ühele tehtud panused (nt. punane ja must).

Kõige kasumlikum on panustada tosinatesse või veergudesse. Sellisel juhul on variatsioon kõige väiksem ja kampaania osutub matemaatiliselt kasumlikuks.

Ära unusta mängimast igal maikuu neljapäeval ja reedel ja saad kokku 800 Starbursti spinni, mille võidud makstakse kontole pärisrahas.

Paf Cash & Carry Jackpot

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid