KASUMLIK PAKKUMINE: keeruta Pafis Theme Park ruletti ja saa kuni 800 tasuta keerutust

Theme Park Roulette Paf kasiinos - sind ootavad tasuta keerutused

Juunis on Paf live kasiinos avatud Theme Park rulett, kus mängides saad pärisraha võitudega tasuta keerutusi slotimängu Theme Park. 


THEME PARK RULETT JA TASUTA KEERUTUSED

Theme Park lõbustuspargi teemaline rulett on Paf live kasiinos avatud igal juunikuu neljapäeval ja reedel ajavahemikus 15:00-03:00

Theme Park ruleti leiad kui valid menüüst live-kasiino ja avad roheliste mängude alt Live Classic Roulette lobby.

Iga Theme Park ruletilauas tehtud 20 kvalifitseeruva panuse järel saad 50 tasuta spinni slotimängu Theme Park. Tasuta spinnid lisatakse koheselt. Igal kampaaniapäeval on võimalik saada maksimaalselt 100 tasuta spinni, mille jaoks tuleb kokku mängida 40 kvalifitseeruvat mänguvooru.

* Kvalifitseerunud mänguring on panus, mis katab vähem kui 70% võimalikest tulemustest. Arvesse ei lähe üks-ühele tehtud panused (nt. punane ja must).

Kõige kasumlikum on panustada tosinatesse või veergudesse. Sellisel juhul on variatsioon kõige väiksem ja kampaania osutub matemaatiliselt kasumlikuks. Kokku on juunis võimalus teenida 800 tasuta Theme Park keerutust, mille koguväärtus on €0.25 x 800 = €200.

Kõik tasuta keerutuste võidud makstakse kontole pärisrahas. Paremat pakkumist on raske leida!

Paf Cash & Carry Jackpot

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT. VALIK ON SINU. PAF POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid