Paf loosib Wild Toro mängijate vahel iga päev välja 1000 eurot

Paf kasiinos iga päev Wild Toro €1000 rahaloos

Paf’i jõudis uus kasiinomäng Wild Toro, mille sisse pühitsemiseks toimub nädala jooksul iga päev mängijate vahel €1000 rahaloos.


PAF WILD TORO RAHALOOS

Loosis osalemiseks ava Paf Eesti ja mängi kampaaniapäevadel Wild Toro slotimängu vähemalt €5 eest. Iga päev loositakse välja 50 õnnelikku, kes võidavad 20 eurot pärisrahas. Kokku €1000 päevas.

Kui osutud võitjaks, saad selle kohta Paf.com sõnumite postkasti järgmisel päeval kell 12:00 vastava teate.

Kvalifitseeru loosimisele vähemalt neljal kampaaniapäeval ning osaled automaatselt lisaloosimises, kus 3 õnnelikku võidavad €1000 puhtalt kätte.


MÄNGUST WILD TORO

Wild Toro on 5-rullikuga slotimäng, kus on tasuta keerutused, vabasümbolid, ringiliikuvad vabasümbolid (Walking Wilds), korduskeerutused ning 178 võiduvõimalust. Boonusmängus piisab vaid Matadori pilgust, et Toro raevust enesevalitsuse kaotaks. Ta hullub ikka korralikult! Siis tormab ta edasi kui auruvedur keerutades üles tolmu ja liiva, jättes enda järel maha vabasümboleid järgmiseks korduskeerutuseks.

Kui ühe keerutuse ajal maanduvad keskmisele rullikule kolm Matadori, käivitub korduskeerutuste väljakutse. Selle funktsiooni ajal jäävad kõik Matadori sümbolid paigale ning iga lisanduv Matadori sümbol toob kaasa lisanduva korduskeerutuse. Vaenulik Matador provotseerib ja ässitab üles Torot, kes sinu suunas võite saadab. Korduskeerutuste areen ootab sind!

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS THUNDERBAR. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.