PAF’I UUES SLOTIMÄNGUS VÕIDETI ÜLE 200 000 EURO

Pafi loodud slotimängus võideti üle 200 000 euro

Paf mänguportaali lisandus hiljuti uus mäng Cash & Carry Shopping Spree, kus üks õnnelik mängija suutis juba ka enam kui 200 000-eurose jackpoti välja võluda.

Registreeri Paf konto

Õnnelik jackpoti võitja tunnistab, et mängis tegelikult Shopping Spree slotikal, sest parajasti oli käimas Club Paf promo, kus kõigi uue mängu mängijate vahel loositakse välja luksuslik reisipakett kahele Gibraltarile.

Alguses läks kõik väga hästi ja mul õnnestus oma raha isegi kahekordistada. Siis hakkas kontojääk järjest kahanema ning peagi oleksin omadega tasa olnud, seega otsustasingi peatselt lõpetada. Ja siis ühtäkki, võitsin jackpoti! Sõnab õnnelik võitja.

Istusime abikaasaga kõrvuti diivanil ja mängisime sama mängu sooviga võita reisipaketti Gibraltarile. Niipea kui sain aru, et olen võitnud jackpoti, tegin ekraanitõmmise ja läksin oma kontojääki kontrollima. Kontol säras võidusumma, milleks oli €213 012.

Võitja lisab veel, et on Pafi klient olnud alates aastast 2012. ning on enamasti küll pokkerit mänginud, kuid viimasel ajal on ka rohkem juhuslikuga õnnefaktoriga mänge proovinud, nagu seda on ka slotimängud.

Soovime omaltpoolt värskele jackpoti võitjale palju õnne!

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid