Panustamise juhend – kuidas kasutada riskivaba ja tasuta panust

Panustamise juhend - tasuta ja riskivaba panuse kasutamine

Mida tähendavad spordiennustuses tasuta panus ja riskivaba panus? Siin on Sulle põhjalik spordipanuste kasutamise juhend Betsafe näitel.


Tasuta panuse kasutamine

Kindlasti oled märganud, et erinevad spordile panustamise veebilehed pakutavad tasuta panuseid, kuid mida see täpsemalt tähendab ja kuidas seda kasutada?

Tasuta panus tähendab, et saad spordiennustus lehel panustada ilma enda raha kasutamata.

Juhul kui leiad spordiennustuse lehelt tasuta panuse pakkumise või Sulle on tehtud samasisuline personaalne pakkumine, siis talita järgnevalt:

  • 1. VALI PANUSTAMISEKS SOBIV SÜNDMUS

Vali spordisündmus või spordiala millele soovid panustada (vastavalt pakkumises seatud piirangutele).

Näiteks kui saad tasuta panuse Meistrite Liiga mängudele, siis peab vähemalt üks valik panusesedelil olema Meistrite Liiga mängule. Vastavalt pakutava tasuta panuse tingimustele on võimalik teha kas üksikpanus või mitmikpanus.

  • 2. MÄRGI ÄRA TASUTA PANUSE KAST

Kui oled sobiva spordisündmuse üles leidnud, siis märgista panusesedelil sinine kast tasuta panuse kasutamiseks. Tasuta panuse väärtus kuvatakse sinises kastikeses ja panuse kinnitamiseks tuleb klikkida valikul “Tee panus”.

  • 3. TASUTA PANUSE TULEMUS JA VÕIDUD

Tasuta panuse kasutamisel makstakse vastavalt tulemusele mängijale välja panusest saadud netovõit (algpanust ei tagastata). Näiteks €25 suuruse tasuta panuse korral, mille koefitsient oli 2.0 ning see osutus võitvaks, kantakse Sinu kontole €25 (€50 koguvõit – €25 tasuta panuse summa = €25).

Kõik tasuta panustest saadud võidud lisatakse mängija kontole boonusrahas. Tasuta panusest saadud boonusraha tuleb 7 päeva jooksul 3x läbi mängida (minimaalselt 1.50 koefitsiendiga).

Nagu mainitud, siis on antud panustamise juhend koostatud Betsafe spordiennustuse näite varal, kuid üldjuhul on tasuta panuste kasutamine ja tingimused üsna sarnased ka teistel spordiennustuse lehtedel.

Betsafe tasuta panus


Riskivaba panuse kasutamine

Samamoodi nagu spordiennustus portaalid pakuvad mängijatele tasuta panuseid, pakutakse ka riskivabasid panuseid.

Erinevalt tasuta panusest tuleb riskivaba panuse tegemiseks kasutada algselt oma raha, kuid panuse kaotuse tagastatakse panuse summa Sinu kontole.

Kui leiad riskivaba panuse pakkumise, siis selle kasutamiseks tuleb talitada järgnevalt:

  • 1. KATA ALGPANUS

Veendu, et Sinu kontol on piisavalt rahalisi vahendeid, et katta riskivaba panuse väärtus. Riskivaba panus tehakse pärisraha eest, kuid kaotava panuse korral saad selle oma kontole tagasi.

  • 2. PANUSTA RISKIVABALT

Riskivaba panuse tegemiseks vali millisele spordialale või sündmusele soovid panustada (vastavalt pakkumises seatud piirangutele). Näiteks kui tegu on Meistrite Liiga riskivaba panusega, peab vähemalt üks valik panusesedelil olema kvalifitseeruv Meistrite Liiga mäng.

  • 3. MÄRGI ÄRA RISKIVABA PANUSE KAST

Riskivaba panustamisel tee oma valikud ja märgi ära sinine riskivaba panuse kast oma panustammissedelil. Riskivaba panuse väärtus kuvatakse sinises kastikeses ja selle kinnitamiseks tuleb klikkida valikul “Tee panus”.

Betsafe riskivaba panus

Betsafe poolt pakutavate riskivabade panuste netovõidud on boonusraha. Boonusraha tuleb 7 päeva jooksul 3x läbi mängida (minimaalselt 1.50 koefitsiendiga).

Algsele riskivaba panuse summale läbimängimise tingimust ei kohaldata. Kaotava panuse korral tagastatakse algne panus mängija kontole pärisrahas.

Betsafe kasiinos ootab kuni €1000 superboonus + 100 tasuta spinni

Betsafe kasiino logo

Betsafe

Hinnang: 91 / 100%

  • Väga populaarne mänguportaal
  • Minimaalne sissemakse vaid €0.1

Tervitusboonus

100 tasuta spinni või €100 spordiboonus

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.