PayPal sisse- ja väljamaksed Tonybet kasiinos + VIP boonused

Paypal maksed TonyBet Eesti õnnemängude portaalis

Nüüdsest saavad Eesti mängijad teha Tonybet Eesti mänguportaalis sisse- ja väljamakseid ka Paypal’i konto kaudu. PayPal’i kasutades VIP boonused kasiinos ja spordiennustuses.


PAYPAL KONTO MAKSED

Paypal on maailma populaarseim online maksemeetod, millel on 2018. aastal enam kui 244 miljonit kasutajat.

TonyBet on esimene online hasartmängude portaal Eestis, mis lisas PayPal’iga sissemaksete ja väljamaksete tegemise võimaluse.

Seoses Paypal’i maksevõimaluste lisandumisega pakub TonyBet kõigile PayPal’iga sissemakse tegijatele võimalust saada 200% kuni €400 VIP kasiinoboonus ja 100% kuni €300 VIP spordiboonus.


VIP KASIINOBOONUS

Kasiinos 200% kuni €400 VIP boonuse saamiseks ava TonyBet Eesti ja tee sissemakse PayPal maksemeetodiga ning kasuta TonyBet boonuskoodi SCRUFFYPAL.

Pane tähele, et peale sissemakse tegemist ei lisata boonust Sinu kontole koheselt! Boonuse saamiseks pead tehtud sissemakse summa 10x läbi mängima. Peale antud tingimuse täitmist lisatakse Sinu kontole 200% kasiinoboonust. VIP boonusele kehtib 25x läbimängimise tingimus.

Maksimaalse boonuse saamiseks tee sissemakse summas €200 ning saad peale tingimuse täitmist €400 kasiinoboonust.

Lisaks VIP boonusele kingib TonyBet kõigile eelpool toodud boonuskoodi kasutajatele ka 100 tasuta spinni slotimängus Scruffy Duck.


VIP SPORDIBOONUS

Kihlveokontoris (spordiennustuses) 100% kuni €300 VIP boonuse saamiseks ava TonyBet Eesti ja tee sissemakse Paypal maksemeetodiga ja kasuta TonyBet boonuskoodi SPORTPAL.

Sarnaselt kasiinoboonusele tuleb ka spordiboonuse saamiseks ennem oma tehtud sissemakse summa 10x spordiennustuse turgudel läbi mängida vähemalt 1.75 koefitsiendiga.

Kui tingimus on täidetud lisatakse sulle tehtud sissemaksega võrdselt samapalju spordiboonust (maksimaalselt kuni €300). Spordiboonusele kehtib vaid 1x läbimängimise tingimus vähemalt 1.75 koefitsiendiga.

Mõlemad VIP boonuse pakkumised on saadaval kuni 1. novembrini 2018.

Tonybet kasiinos kuni €200 boonus ja tasuta spinnid

TONYBET ANNAB UUTELE LIITUJATELE 100% KUNI €200 SUURUSE KASIINO BOONUSE. SPORDIENNUSTUSES 100% KUNI €200 BOONUS. LISAKS KUNI €2000 SUURUNE POKKERIBOONUS. AVA TONYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.