Pehmed ja Karvased – Eesti teemaline kasiinomäng & tasuta keerutused

Pehmed ja Karvased mäng Paf kasiinos - liitujatele tasuta keerutused

Omal ajal kuulsust kogunud päevapoliitilisest nukusarjast Pehmed ja Karvased on valminud mäng – täpsemalt esimene Eesti-teemaline kasiino mänguautomaat, kus Paf pakub tasuta spinne.


PEHMED JA KARVASED MÄNG

Pehmed ja Karvased mänguautomaat ehk slotimäng on loodud Eestis litsentseeritud hasartmänguportaali Paf poolt, kus lõbu ja meelelahutust jagub kõigile.

Mängu on pandud teleseriaalist sellised tegelased nagu Juhan Parts, Indrek Tarand, Jürgen Ligi, Evelin Ilves, Igor Gräzin, Koer, Siga, Hunt ja Jänes.

Erinevates reklaamkanalites kõlav mängu hüüdlause “Kas Edgar osaleb suures mängus” saab küll eitava vastuse, sest Edgarit me mängutegelaste hulgast ei suutnud tuvastada.

Kuid oma silm on kuningas! Mängu proovimiseks KLIKI SIIN ja ava Paf Eesti, vali menüüst slotid ja ava mäng Pehmed & Karvased.

Mängu on võimalik mängida nii päris- kui mängurahaga, kuid kindlasti tasub registreerida Paf konto, sest kõik Eesti mängijad saavad peale konto loomist koheselt Pehmete ja Karvaste mängus 50 tasuta keerutust.

Tasuta spinnide saamiseks pole vaja teha sissemakset, need saad kätte koheselt kui oled konto registreerinud ja avad mängu. Tegu on pärisraha keerutustega, mis tähendab, et mängust saadud võidud lisatakse Sinu kontole pärisrahas.

Soovid rohkem mängida ning tutvuda ka Paf Eesti teiste kasiinomängude ja toodetega nagu näiteks Bingo, Live Kasiino, Pokker või Spordiennustus? Selleks puhuks ootab Sind Paf’is teinegi üllatus.

Tehes esimese sissemakse summas €10, lisab Paf sellele omalt poolt lisaks veel €10 pärisraha. Nii enda sissemakstud raha kui ka Paf’i poolt kingitud raha saad kasutada kõigis Paf’i toodetes.

Pehmed ja Karvased mängus uutele liitujatele tasuta spinnid ja lisaks 10 eurot pärisraha

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 50 TASUTA SPINNI MÄNGUS SLOTIMÄNGUS PEHMED JA KARVASED. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. MÄNGUPORTAAL PAF ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.