Pehmed ja Karvased slotimäng Paf kasiinos – võta iga päev 25 tasuta spinni

Pehmed ja Karvased teleseriaalist inspireeritud slotimäng Paf kasiinos - võta tasuta spinnid

Paf tegi valmis uue slotimängu Pehmed ja Karvased, mis on inspireeritud samanimelisest Eesti poliithumooriga täidetudt teleseriaalist. Võta uues mängus iga päev 25 tasuta spinni.


PEHMED JA KARVASED

Paf annab kõigile Eesti mängijatele Pehmed ja Karvased mängu saabumise puhul kuni iga päev tasuta spinne.

Tasuta spinnide saamiseks ava Paf Eesti, vali menüüst kampaaniate alt Pehmed & Karvased promoleht ja aktiveeri pakkumine.

Peale pakkumise aktiveerimist mängi slotimängu Pehmed ja Karvased €10 eest. Paari minuti jooksul peale tingimuse täitmist lisatakse Sulle samasse mängu 25 tasuta spinni.

Pakkumist saad kasutada alates 4. oktoobrist kuni 10. oktoobrini, seega kokku on võimalus saada 175 tasuta spinni. Tasuta spinnide võidud makstakse välja pärisrahas.


MÄNGUST PEHMED JA KARVASED

Pehmed & Karvased – see on slotimäng, kus kohtud tegelastega populaarsest nukusarjast, kus päevapoliitikast räägiti läbi huumoriprisma. Kes ei mäleta seda teleseriaali saab mälu värskendada ERR Arhiivi lehel, kus on võimalik kõiki osasid uuesti vaadata.

Mängus on viis rullikut, igal kolm rida ja kokku on mängus kümme võiduliini, mis kulgevad nii vasemalt paremale kui ka vastupidi. Sinu eesmärgiks on saada mängitud võiduliinile järjestikku nii palju ühesuguseid sümboleid kui võimalik alustades äärmisest rullikust.

See täiesti ainulaadne Pafi slotimäng sisaldab ka Wild tasuta keerutusi ning Mysteri Win funktsiooni. 2 Wild sümbolit mistahes positsioonil rullikutel 1 ja 5 käivitavad 7 keerutust mis mägitakse läbi automaatselt sama panusetasemega, mis oli aktiivne keerutuste käivitumise hetkel. Tasuta keerutuste ajal kattuvad rullikud 1 ja 5 täielikult Wild sümbolitega (vabasümbolitega), kuid täiendavaid tasuta keerutusi selle funktsiooni ajal võita pole võimalik.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS THUNDERBAR. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.