Premier League uue hooaja puhul kõigile €10 tasuta panus

Premier League hooaja alguse puhul Betsafe's kõigile €10 tasuta panus

Betsafe Eesti annab Premier League uue hooaja puhul kõigile €10 täielikult tasuta panuse. Lisaks on võimalik teenida endale ka €15 tasuta panus.


PREMIER LEAGUE TASUTA PANUSED

€10 täielikult tasuta panuse saamiseks ava Betsafe Eesti ja vali menüüst pakkumiste alt €25 EEST TASUTA PANUSEID kampaanialeht.

Liitu kampaanialehel pakkumisega, vali oma lemmik Premier League meeskond, sisesta oma Betsafe konto e-maili aadress ja Sinu kontole lisatakse koheselt €10 tasuta panus.

Panustades ükskõik millisele Premier League mängule €10 minimaalselt 1.50 koefitsiendiga saad lisaks veel €15 tasuta panuse. Kokku €25 eest tasuta panuseid.

Tasuta panustest saadud võidud on võimalik välja maksta peale seda kui need on spordiennustuses vähemalt 3x läbi mängitud, minimaalselt 1.50 koefitsiendiga.

Pakkumine on saadaval kuni 19. augusti südaööni.

Betsafe Eesti kasiino boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €250 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID JA KUNI 150 TASUTA SPINNI. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.