Kes me oleme?

Meie veebisaidi aadress on https://tasutakasiino.com. Tutvustame veebilehe külastajatele Eestis litsentseeritud online kasiinode kampaaniaid, pakkumisi ja uudiseid.


Milliseid isikuandmeid kogume ja miks

Küpsised

Küpsised ehk cookies jätavad meelde kasutajate eelistused antud veebilehel. Antud veebilehel kasutatakse küpsiseid vaid pop-up infoakna kuvamisel. Juhul kui kasutaja sulgeb popup infoakna, siis talle seda rohkem ei näidata. Küpsised talletatakse 7-ks päevaks.

Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod või tasuta mängud Netent veebilehelt). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

Muudelt veebilehtedelt lisatud sisu võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.

Analüütika

Kasutame oma veebilehel Google poolt loodud Google Analytics veebiliidest, mille abil saame infot veebilehe külastatavuse ja kasutatavuse kohta. Google Analytics’i andmed on anonüümsed ning isiklikku infot ei koguta.

Uudiskirjad

Veebilehe külastajad, kes on liitunud meie uudiskirja saajatega ning oma e-maili kinnitanud võivad saada meilt soovi korral e-kirju. Uudiskirja saajate e-mailid talletuvad meie veebilehe andmebaasis. 


Kellega me andmeid jagame

Meie veebilehel kogutud andmeid (uudiskirjaga liitunute e-maile) ei jagata kolmandate osapooltega.

Kui kaua me andmeid säilitame

Meie veebilehel kogutavad andmed on vaid uudiskirjaga liitunud külastajate e-maili aadressid, mis kustutakse andmebaasist juhul kui kasutaja avaldab selleks soovi. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kiri aadressile admin@tasutakasiino.com

Millised on õigused enda andmetele

Nagu eelpool mainitud, siis kasutame e-maile vaid uudiskirjade saatmiseks. Igal uudiskirja saajal on soovi korral võimalik oma e-maili aadress soovi avaldamisel koheselt andmebaasist lasta kustutada.

Kuidas me andmeid kaitseme

Kasutame usaldusväärseid ja kvaliteetseid veebiteenuseid ning alati värskeimat veebitarkvara ning turvalahendusi, seades andmekaitse prioriteediks. 

Millistelt kolmandatelt osalpooltelt me andmeid kogume

Me ei kogu andmeid kolmandatelt osapooltelt.

Kontakt

Lisaküsimuste tekkimisel saab meiega ühendust e-maili aadressil: admin@tasutakasiino.com