Pafi uues mängus Reactoonz kuni 300 tasuta keerutust ja €5000 loos

Kasiinomäng Reactoonz tasuta keerutused ja €5000 rahaloos

Paf kasiino uues mängus Reactoonz võid kerge vaevaga saada iga päev 30 tasuta keerutust ja osaled lisaks ka €5000 loosimisel.


REACTOONZ TASUTA SPINNID JA RAHALOOS

Pakkumises osalemiseks ava Paf kasiino ning mängi ajavahemikul 13.-22. november uut mängu Reactoonz.

Mängus on 4 erinevat laenguliiki. Igakord kui saad täis laenguliigi, saad 5 tasuta keerutust ja ühe pileti €5000 loosimisele.

Kogudes kampaaniapäeval kokku kõik 4 erinevat liiki lanegut, saad lisaboonusena veel 10 tasuta keerutust. See teeb päevas kokku kuni 30 tasuta keerutust ja 4 piletit rahaloosimisele.


MÄNGUST REACTOONZ

Kogu selle ebamaise slotika mängimiseks kokku energeetilist ebamaisust.

Reactoonz on mänguline paralleeluniversum, mis saab väge tähtedelt ja auhindadest. Taevast langevad tulnukad, kes 7×7 mänguruudustiku endale vallutavad. Võida auhind iga samast rassist tulnukate pundi eest, kus on 5 või enam tulnukat: mida suurem see on, seda suurem ka kasu!

Kondensaatorid toimivad sisuliselt jokkersümbolitena, mis aitavad Sul suuremaid võite saada. Võidukogumikes tulnukad teleporteeritakse otsemaid minema ja nende asemele asuvad uued kosmosevallutajad, kes annavad Sulle ühe vooru jooksul mitu võiduvõimalust. Üritada saavutada kontakt ülielusuuruses tulnukatega! Võidukogumikku sattudes võivad nad Su võidu mitmekordistada.

Iga võidukogumik saadab energiat võimunäljas Gargantoonile, kes ootab oma baasis ja kavandab sissetungi. Täielikult laetuna kasvab Gargantoon suuremaks ja teeb kvantumhüppe otse mänguvälja keskele, kus muutub täiesti pööraseks ja päästab valla kuni viiest imelisest löögist koosneva ahelreaktsiooni, mis rabab Sulle veelgi enam auhindu toovaid kogumikke. Elektrilise kogemuse saamiseks lase Reactoonzidel oma universum vallutada.

Paf kasiino boonus - 200 tasuta keerutust uuele mängijale

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 VÄÄRTUSES TASUTA SPORDIPANUSEID, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT, VÕI €5 POKKERIPILETI. PAF POKKERITOAS OOTAB 1000-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid