Skrill Eesti online maksed – ülevaade, cashback, VIP programm ja pangakaart

Skrill Eesti - konto avamine, interneti maksed, cashback, vip programm, pangakaart

Skrill on rahvusvaheline online maksevahend, millega saab teha online rahaülekandeid, võtta raha pangaautomaadist. Lisaks cashback ja VIP programm.


SKRILL EESTI

Skrill on mugav e-rahakott, mis sarnaneb tavalisele pangakontole, kuid tagab suurema anonüümsuse.

Skrilli kasutatakse enamjaolt online kasiino, spordiennustuse ja muudel hasartmängu saitidel sisse- ja väljamaksete tegemisel. Lisaks on võimalik teha erinevates veebipoodides füüsilisi oste ja tasuda teenuste eest.

Skrill konto avamine on tasuta ja seda saavad kasutada kõik Eesti kodanikud. Skrilli konto loomine on kiire ja lihtne. Peale konto loomist on võimalik taodelda ka Skrill’i pangakaarti.

Soovitame luua Skrill konto meie partneri eWallet-Optimizer kaudu, sest nii saad $15 tasuta tervitusboonuse ja iga kuu kõigilt oma maksetelt 0.3% cashback’i (raha tagasi).

* Tervitusboonuse saad kui avad konto läbi meie linkide, kinnitad oma konto ja teed esimese rahalise ülekande ükskõik millisele lehele.

Lisaks võimalus saada kiiremini Skrill VIP kliendiks, millega kaasneb rahaline boonus, tasuta Skrill pangakaart ja väiksemad vahendustasud.


SKRILL KONTO LOOMINE

Skrill konto avamiseks ja meie erilisest partnerprogrammist osa saamiseks KLIKI SIIN.

Avaneval leheküljel vali menüüst Skrill ja keri veebilehel Skrill konto registreerimise nupuni (vaata pildilt juhis nr. 1).

Seejärel suunatakse sind Skrill veebilehele, kus saad tasuta konto avada. Peale konto avamist sisesta nõutud andmed eWallet-Optimizer lehel ja sind liidetakse cashback programmiga (vaata pildilt juhis nr. 2). Skrill account ID leiad kui logid oma Skrill kontole.

Kui sul on juba Skrill konto, siis sisesta juhis nr. 2 juures näidatud andmed ja sinu konto liidetakse võimalusel cashback programmiga.

Skrill konto avamise ja cashback programmiga liitumise juhend

NB! Palume tähelepanu pöörata sellele, et Skrill konto loomisel tuleks valuutaks valida kindlasti € ehk euro, nii ei tule teil hiljem muretseda eraldi valuutavahetuse teenustasude pärast.


CASHBACK PROGRAMM

Meie poolt pakutav cashback partnerlusprogramm võimaldab igal kliendil saada kuu jooksul tehtud maksetest 0.3% sularahana oma skrill kontole tagasi. Meie partnerid saadavad teile iga kuu väljavõtte, kus on ära näidatud teie poolt teenitud cashback summa.

Minimaalne summa, mida cashback’ina välja makstakse on 5 eurot.

Nagu eelnevalt mainitud, siis on cashback programmiga võimalik ühineda ka klientidel, kel varasemalt on Skrill konto juba olemas. Lihtsalt sisesta eWallet-Optimizer lehel oma andmed ning sinuga võetakse ühendust ja antakse peatselt teada, kas cashback programmiga liitumine oli edukas.


SKRILL VIP PROGRAMM

Skrill VIP programm koosneb neljast tasemest, Bronze, Silver, Gold, Diamond (pronks, hõbe, kuld, teemant).

Mida rohkem te ülekandeid teete, seda kõrgemale tasemele jõuate. Kõrgematel tasemetel on võimalik taodelda tasuta Skrill kaarti (tavakontol on kaardi avamise tasu €10).

Lisaks saab VIP tasemel olles teha sisse- ja väljamakseid nii online kontolt kui Skrill kaardilt väiksemate vahendustasude eest või lausa tasuta.

Skrill VIP hüved ja madalamad teenustasud

Skrill VIP - hüved ja madalamad teenustasud


SKRILL PANGAKAART

Skrill pangakaartSkrill kaart on nagu päris pangakaart. Skrill kaardiga saab maksta poodides kaupade ja teenuste eest täpselt nagu olete harjunud seda tegema oma igapäevase pangakaardiga.

Loomulikult saab Skrill pangakaardilt ka raha välja võtta. Vahendustasud ja päevased raha väljavõtmise limiidid sõltuvad sinu VIP tasemest.

Skrill kaardi limiidid ja teenustasud

Skrill kaart - limiidid ja teenustasud

Ava Skrill konto ja liitu tasuta cashback programmiga

AVA SKRILL KONTO LÄBI EWALLET-OPTIMIZERI JA SAAD $15 TERVITUSBOONUSE + 0.3% CASHBACK’I (RAHA TAGASI) KÕIGILT TEHTUD ÜLEKANNETELT. LISAKS VÕIMALUS SAADA KIIREMINI VIP KONTO. AVA TASUTA SKRILL KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

GrandX Online kasiinos uutele klientidele tasuta spinnid