Tasuta kasiinomängud ja slotimängud

Kõik allolevad tasuta kasiino mängud on kättesaadavad nii arvutis kui ka mobiilis. Mängi täiesti tasuta. Siin leiduvaid slotimänge saab mängida ka enamikes Eesti online kasiinodes.

Respin kasiino stardipakett - Sind ootab €300 pärisraha boonus
1 2 16

Tasuta slotimängud ehk online mänguautomaadid

Kõigil siin lehel olevatel tasuta kasiinomängudel on meelelahutuslik eesmärk. Oleme mängude valikusse lisanud vaid kõige tuntumad ning kvaliteetsemad juhtivate kasiino mängude tootjate (nt. Pragmatic Play, Netent, Play’n GO, Red Tiger, Relax Gaming jne.) demomängud. Tasuta slotimängude valikut täiendame pidevalt.

Tasuta kasiinomängud on hea võimalus tutvumaks online kasiinodes pakutavate slotimängude ehk mänguautomaatidega. Slotikate demomänge mängides saad riskivabalt tutvuda erinevate mängude võimaluste, boonusmängude ja tasuta spinnide boonusvoorudega.

Slotimängud on Eesti kasiinodes enimlevinud mängud, seega kui otsustate mängida mõnes online kasiinos pärisrahaga, siis tasub enne oma rahaga riskimist proovida mänge tasuta. Kui siin leiduvast tasuta kasiinomängude valikust peaks jääma väheseks, siis tuletame meelde, et suur osa Eesti online kasiinodest pakub võimalust proovida slotimänge täiesti tasuta. Enamik kasiinodes pole demomängude mängimiseks konto registreerimine vajalik.

Lisaks tasuta kasiinomängude demoversioonidele pakuvad paljud online kasiinod ka samades Netent slotimängudes tasuta spinne konto registreerimise eest. Sissemakset pole vaja teha. Oleme kõik Eesti kasiinode ilma sissemakseta tasuta spinnide pakkumised kogunud ühele lehele.

Sissemakseta tasuta spinnide pakkumistest on võimalik võita pärisraha ilma oma rahaga riskimata. Tasuta spinnide pakkumiste kasutamisel palume enne mängimist tutvuda kõigi kasiino poolt kehtestatud reeglite ja tingimustega.