Tasuta Spinnid Optibet Kasiinos: 250 keerutust, mille võidud on pärisraha

Optibet Kasiino Eesti pärisraha tasuta spinnid ja boonuskoodid

Optibet kasiino annab kõigile Eesti mängijatele erinevates Netent mängudes kokku 250 tasuta spinni. Pakkumise teeb eriliseks asjaolu, et kõik tasuta spinnidest saadud võidud on pärisraha, mis tuleb vaid 1-kordselt läbi mängida.


250 PÄRISRAHA TASUTA SPINNI NETENT MÄNGUDES

Tasuta spinnid on ära jaotatud 8 erineva Netent mängu vahel. Igas erinevas mängus tasuta spinnide saamiseks on olemas spetsiaalne boonuskood. Kasuta kõiki allolevaid Optibet’i boonuskoode ja saad kokku 250 tasuta spinnid, mille võidud makstakse välja pärisrahas. Tasuta spinnide võidud tuleb läbi mängida vaid 1-kordselt.

TASUTA SPINNIDE BOONUSKOODID

  • Tee €25 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga FLOWERS ja saad slotimängus Flowers 25 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €10 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga ALOHA ja saad slotimängus Aloha 50 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €20 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga GONZO ja saad slotimängus Gonzo’s Quest 30 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €20 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga JACK ja saad slotimängus Jack and the Beanstalk 25 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €25 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga SPACE ja saad slotimängus Space Wars 20 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €10 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga PIGGY ja saad slotimängus Piggy Riches 25 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €10 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga STAR ja saad slotimängus Starburst 50 pärisraha võitudega tasuta spinni.
  • Tee €25 suurune sissemakse Optibet’i boonuskoodiga WABBIT ja saad slotimängus Wonky Wabbits 25 pärisraha võitudega tasuta spinni.

Nende tasuta spinnide teoreetiline koguväärtus on 50 eurot, kuid see ei tähenda muidugi et sa ei võiks hea õnne korral rohkem võita. Tasuta spinnide võidud tuleb enne väljamaksmist 1-kordselt läbi mängida.

Pakkumine kehtib nii uutele kui ka olemasolevatele Optibet Eesti klientidele. Kui sul veel kontot pole siis registreerumiseks kliki siin.

Kampaaniast on võimalik osa võtta kuni 30. septembrini 2016.


NETENT KASIINOMÄNGUD ON SAADAVAL AINULT EESTIS LUBATUD KASIINODES

Netent on suurim kasiinomängude pakkuja Eestis litsentseeritud online kasiinodes. Hiljuti blokeeriti kõigis Eestis mitte lubatud kasiinodes Netent kasiinomängud.

Nüüdsest on Netent mängud saadaval vaid Eestis ametlikult litsentseeritud ja lubatud kasiinodes. Optibet on Eestis üks kõrgelt hinnatud online kasiinodest ja seepärast korraldati Eesti mängijatele selline eksklusiivne pärisraha tasuta spinnide kampaania.

OPTIBET KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 1000 EUROT KASIINO BOONUST JA 200 TASUTA SPINNI. SPORDISÕBRAD SAAVAD KUNI €100 SUURUSE SPORDIENNUSTUSE BOONUSE. AVA OPTIBET’I MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid