Hobuste võiduajamine TonyBet’is – panused & live ülekanded

Hobuste võiduajamine (Horse Racing) on jõudnud TonyBet Eesti klientideni. Tee panuseid ja vaata live ülekandeid otse Tonybet.ee lehelt!


HOBUSTE VÕIDUAJAMINE

Hobuste võiduajamisele panuste tegemiseks ja otseülekannete vaatamiseks ava TonyBet Eesti ja vali menüüst Horse Racing.

Horse Racing sektsioonis näed kõiki eesolevaid hobuste võiduajamise sündmusi koos koefitsientide ja erinevate panustamisvõimalustega. Panuseid saad teha nii sündmuste eel kui ka live’s võistluse toimumise ajal.

Hobuste võiduajamine Tonybet'is - koefitsiendid ja panustamine

Hobuste võidujooks ehk võiduajamine on maailmas väga pika ajalooga. Esimene info hobuste võidujooksudest pärineb juba iidsetest aegadest. Võiduajamistele panustamine sai alguse 17. sajandil inglismaal Kuningas James’i valitsemisajal.

Tänapäeval on hobuste võiduajamistele panustamine populaarne enam kui 50-s riigis ning aastas tehakse kokku panuseid enam kui 100 miljardi dollari väärtuses.

Tonybet Eesti kasiino boonused ja boonuskoodid 2019. aastal

TONYBET ANNAB UUTELE LIITUJATELE 100% KUNI €300 SLOTIMÄNGUDE BOONUSE JA 100% KUNI €300 LIVE KASIINO BOONUSE. SPORDIENNUSTUSES ON VÕIMALIK SAADA 100% KUNI €50 BOONUS. LISAKS KUNI €2000 SUURUNE POKKERIBOONUS. TONYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TONYBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

GrandX kasiinos uutele liitujatele 100 tasuta spinni