TonyBet kasiino alustaja pakett – liitumisel ilma sissemakseta 40 tasuta spinni

Tonybet kasiino alustaja pakett - uutele liitujatele tasuta spinnid + boonus

TonyBet kasiino annab uutele mängijatele konto registreerimise eest kuni 40 tasuta spinni mängus Starburst. Isegi sissemakset pole vaja teha.


LIITUMISEL 40 TASUTA SPINNI

Lihtsalt ava TonyBet kasiinos konto ja saad koheselt 20 tasuta spinni mängus Starburst.

Kui oled 20 tasuta spinni ära kasutanud, siis on sul võimalus saada veel 20 täiendavat tasuta spinni. Selleks mine oma nutiseadmega TonyBet veebilehele ja lae alla TonyBeti äpp. Ava TonyBet’i nutirakenduses mäng Starburst ja saad veel 20 tasuta spinni.

Kõigile tasuta spinnidest saadud võitudele kehtivad 35x läbimängimise tingimused ja need tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.

TONYBET SISSEMAKSE BOONUS + 100 TASUTA SPINNI

Kui oled tasuta spinnid ära kasutanud ja otsustad teha sissemakse, siis kasuta TonyBet boonuskoodi CASINO100WIN, mis annab 100% kuni €100 sissemakse boonust. Selle lisandub veel 100 tasuta spinni slotimängus Wild Wild West.

Kasiinoboonuse summa tuleb enne väljamaksmist 35-kordselt läbi mängida.

Tonybet kasiino ja spordiennustuse boonused

TONYBET ANNAB UUTELE LIITUJATELE €100 SUURUSE KASIINO JA SPORDIENNUSTUSE BOONUSE. LISAKS PAKUB TONYBET PIDEVALT TASUTA SPORDIPANUSEID JA KORRALDAB VINGEID KAMPAANIAID. AVA TONYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.