Theme Park Rulett: igapäevased tasuta spinnid, GoPro kaamerad ja unelmate reis Hispaaniasse

Triobet Live Kasiino Theme Park Rulett ja tasuta spinnid

Triobet Live Kasiinos on avatud lõbustuspargi teemaline Theme Park ruletilaud – Triobet jagab kõigile ruletisõprade vahel ära portsu eriauhindu.

Ava triobeti mängukonto

TASUTA SPINNID SLOTIMÄNGUS THEME PARK

1. NÄDALA ERIAUHIND REIS PORTAVENTURASSE HISPAANIAS

Mängides ajavahemikul 8.-11. august Theme Park Ruletti, saad lisaks eelpool toodud tasuta spinnidele ka loosipileteid Hispaania reisi loosimisele.

Tegu on vinge seiklusega, mis viib sind Euroopa ühte suuremasse teemaparki. Reisi väärtus on €3000 ja see sisaldab endas 3 ööd 4-tärni hotellis. Samuti on hinna sees kõik atraktsioonid, hommiku- ja õhtusöögid jne. Lisaks saad kaasa ka taskuraha.


2. NÄDALA ERIAUHINNAD: 6 GOPRO HERO 4 KAAMERAT

Tehes ajavahemikul 16.-22. august vähemalt 20 keerutust Theme Park Ruletis, osaled 6 GoPro Hero4 kaamera loosimisel. Iga kaamera väärtuseks on 500 eurot.

NB! Iga mängija saab mõlema nädala eriauhinna loosiks teenida kuni 50 piletit. Iga 20 mänguraundi eest saab mängija 1 loosipileti.

Triobet uue mängija boonus - 30 tasuta spinni ja 150-eurone kasiino boonus

TRIOBET KASIINO ANNAB KÕIGILE €150 KASIINOBOONUSE JA 30 TASUTA SPINNI MÄNGUAUTOMAADIL STARBURST. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA TRIOBETI MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid