Triobet powered by Betsafe – tutvustus ja boonused

Triobet Powered by Betsafe - tutvustus ja boonused

Triobet liitus globaalse ja kiirelt kasvava hasartmängu portaaliga Betsafe, mis tähendab mängijate jaoks suuremat mänguvalikut ja rohkem kampaaniaid.

TRIOBET POWERED BY BETSAFE

Triobet spordiennustus- ja hasartmänguportaal on Eestis tegutsenud juba 11 aastat ja nüüd on aeg koos Betsafe’ga aeg tuua Eestisse tõeline online gaming’u kõrgliiga.

Triobeti liitumine globaalse mängufirmaga Betsafe tähendab Eesti mängijate jaoks suuremat kasiinomängude ja spordiennustuste valikut.

Betsafe teeb koostööd tõeliste tipptegijatega nagu seda on legendaarne Manchester City jalgpalli meeskond ja Gumball 3000 elamusralli. Tänu Triobeti ja Betsafe koostööle jõuavad nüüdsest need elamused ka Eesti mängija jaoks lähemale.

OLE VALMIS VÕITMA

Uuenenud Triobeti hasartmängu portaalis ootavad iganädalased väljakutsed. Seda nii kasiinos, live-kasiinos, mobiilikasiinos, live mängudes, spordiennustuses ja ka livebet mängudes (reaalajas spordiennustus).

Väljakutsetes osalejad saavad mängimise ja panuste tegemise eest teenida boonusraha ja tasuta spinne. Ja seda kasvõi iga nädal.

Uute kampaaniate kõrval jõuavad Triobet’i ka uued eksklusiivsed kasiino- ja slotimängud. Veebruaris näiteks jõudis Triobet’i Netent kasiinomäng Wolf Cub, mis on kuni septembri keskpaigani saadaval vaid Triobet kasiinos.

TRIOBETI BOONUSED

Uued Triobeti kliendid saavad esimese sissemakse korral 100% kuni €150 tervitusboonuse. Lisaks 30 tasuta spinni slotimängu Starburst mobiiliversioonis.

Spordiennustuses tervitab Triobet mängijaid kuni €100 väärtuses tasuta panustega.

Triobet pokkeris saab tervituseks kuni €1000 boonuse. Püsikliente ootab ka igakuine pokkeri reload boonus.

Triobeti tervitusboonuste tingimused, reeglid ja ka teised käimasolevad kampaaniad leiab Triobeti veebilehel pakkumiste sektsioonist.

TRIOBET MOBIILIS

Triobeti mobiilne sait tagab ligipääsu kõigile sinu lemmikspordialadele, kasiinomängudele ja pokkerile. Olles liikvel on Triobeti mobiilikasiino sinu taskus alati olemas.

Triobet Powered by Betsafe

TRIOBET KASIINO ANNAB KÕIGILE €150 KASIINOBOONUSE JA 30 TASUTA SPINNI MÄNGUAUTOMAADIL STARBURST. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA TRIOBETI MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid