Triobet Wild Wild West Rulett: mängi ruletti ja saad tasuta spinne

Triobet Live Kasiino Rulett - Wild Wild West tasuta spinnid

Triobet’i Live Kasiinos on avatud metsiku lääne teemaline Wild Wild West ruletilaud. Mängides sealses ruletilauas ajavahemikul 24.-31. august ruletti, saad järjestikuste võitude eest tasuta spinne slotimängu Wild Wild West.

TRIOBET LIVE KASIINO WILD WILD WEST RULETT

Wild Wild West ruleti mängimiseks ava Triobet’i kasiino.

Mida rohkem järjestikuseid võite Wild Wild West ruletilauas saad, seda rohkem saad tasuta spinne. Iga päev on igal mängijal võimalik saada maksimaalselt 30 tasuta spinni.

  • 3 järestikust võitu = 5 TASUTA SPINNI
  • 5 järestikust võitu = 10 TASUTA SPINNI
  • 7 järestikust võitu = 20 TASUTA SPINNI
  • 10 järestikust võitu = 30 TASUTA SPINNI

Tasuta spinnid lisatakse sinu Triobet’i kontole boonusrahas, mis tuleb enne väljamaksmist läbi mängida. Iga tasuta spinn on väärt 2 korda rohkem kui slotimängu Wild Wild West miinimumpanus.

SLOTIMÄNG WILD WILD WEST

Wild Wild West on Netent’i poolt loodud eksklusiivne slotimäng, mis on saadaval vaid Triobet’i kasiinos. Wild Wild West on mõnusa metsiku läänele omase taustamuusikaga 10 võiduliiniga videoslot. Mängus on 4 erinevat tasuta spinnide boonusmängu ja Pick and Click boonusfunktsioon.

Triobet uue mängija boonus - 30 tasuta spinni ja 150-eurone kasiino boonus

TRIOBET KASIINO ANNAB KÕIGILE €150 KASIINOBOONUSE JA 30 TASUTA SPINNI MÄNGUAUTOMAADIL STARBURST. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA TRIOBETI MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid