Tulista Pafis rahakahurit ja võida pokkerireis Tallinnasse

Tulista Blazing Cannon rahakahurit ja võida pokkerireis Tallinnasse

EURO 2016 Jalka EM ajal on Paf Heart pokkerisse lisatud Blazing Cannon ehk rahakahuri funktsioon, millega võid võita koheselt pärisraha ja live-turniiripileti.

Registreeri Paf konto

Rahakahuri kampaanias osalemiseks ava Paf mänguportaal ja vali menüüst POKKER. Lae alla Paf Heart pokkeriklient ja logi oma kontole.

Paf Heart pokkerikliendist leiad Blaze pokkeri ehk kiirpokkeri, kuhu on Jalka EM ajaks lisatud ka Blazing Cannon rahakahuri funktsioon. Peale iga 20 reigitud kätt saad tulistada rahakahurit, kus võid hea õnne korral võita koheselt €1, €10 või €100 sularaha. Võidetud rahaline summa lisatakse sinu kontole koheselt.

Juhul kui saad ajavahemikul 10. juuni kuni 10. juuli rahakahuriga kokku vähemalt 10 võitvat tabamust, kingib Paf sulle 200-eurose live-turniiripileti, millega saad osaleda ükskõik millisel MPN Poker Tour pokkeriturniiril.

Järgmine MPN Poker Tour leiab aset Tallinnas 11.-12. augustini.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid