Tee UEFA EURO 2016 spordiennustus Pafis ja saad €20 tasuta

Reedel 10. juunil algab EURO 2016 ehk Jalgpalli Euroopa Meistrivõistluste finaalturniir ning selleks ajaks on Pafil sulle varuks hulgaliselt häid pakkumisi.

Registreeri Paf konto

10. juunist 10. juulini peetakse kümnes Prantsusmaa linnas 24. meeskonna osavõtul 2016. aasta EM finaalturniir. Paf pakub jalkasõpradele sõna otseses mõttes tuhandeid panustamisvõimalusi, huvitavat fakte ja loomulikult hulgaliselt promosid.

TASUTA 20 EUROT

Paf annab uutele liitujatele tasuta 20 eurotKõik, kellel pole veel Pafis kontot on suurepärane võimalus saada omale põhimõtteliselt lihtsalt konto avamise eest tasuta 20 eurot.

Konto avamiseks KLIKI SIIN.

Kui oled konto avanud, siis tee vähemalt minimaalne lubatud sissemakse ja panusta vähemalt 1 euro ükskõik millisele spordisündmusele. Paari päeva jooksul saadab Paf sulle sõnumite postkasti kirja lingiga, millele klikates lisatakse sinu kontole 20 eurot pärisraha, millega võid soovi korral teha spordiennustusi, mängida kasiinos või siis lihtsalt koheselt oma pangakontole välja maksta.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid