UFC 229 Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov matši ülevaade

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov UFC 229 matši ülevaade

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov UFC matš toimub 6. oktoobri öösel vastu pühapäeva, tegu on UFC229 peamatšiga.


UFC 229 INFO JA TOIMUMISKOHT

Conor McGregor ei ole vabavõitlejana ringis käinud ligi kaks aastat, kuid sellest hoolimata on ta endiselt UFC säravaim täht. Peale Floyd Mayweather’iga poksimist on ta pururikas ning kuulsus on talle ilmselgelt pähe löönud.

6. oktoobril Khabib Nurmagomedoviga peetavat suurmatši ootab kogu maailm hinge kinni hoides. UFC 229 peamatšina peetav McGregori ja Nurmagomedovi kergekaalu tiitlimatš püstitab väga suure tõenäosusega tasuliste telekanalite ostude rekordi. Ennustatakse, et ülekande vaatamise eest maksab 2,5 miljonit inimest. UFC senine rekord on 1,6 miljonit.

Eestis on võimalik vaadata UFC 229 live ülekannet tasuta näiteks OlyBet spordibaarides. Täpsema info selle kohta leiad siit.

UFC eripakkumine Coolbetis – ava konto ja saad €20 täielikult riskivaba panuse
« VAATA PAKKUMIST »

Ajaloo suurim matš toimub Las Vegases T-Mobile Arena’l – tegu on sama kohaga, kus McGregor kaotas 2017 aasta augustis Mayweather’ile.

Khabib Nurmagomedov on siiani pidanud 26 matši, millest on võitnud 26. Conor McGregor’il on ette näidata 24 matši, millest 21 on lõppenud võidukalt.

Ametlik matši-eelne analüüs UFC poolt


UFC 229 ENNUSTUS – KOEFITSIENDID JA VIHJED

Eesti online kihlveokontorites pakutavad koefitsiendid Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov matšile.

Coolbet spordiennustus - tasuta panused aasta lõpuni

KIHLVEOKONTOR CONOR MCGREGOR KHABIB NURMAGOMEDOV
COOLBET 2.45 1.58
OPTIBET 2.33 1.56
BET365 2.30 1.62
PAF 2.35 1.60
OLYBET 2.35 1.60
UNIBET 2.35 1.60
BETSAFE 2.20 1.67
TONYBET 2.35 1.60

Vihje: kui soovid panustada McGregori peale, siis tasuks seda teha koheselt. Kui aga soovid panustada Khabibi peale, siis tasuks oodata viimase minutini. Miks? – sest Conor’i koefitsiendid lähevad ilmselt suure tõenäosusega enne matši algust kõvasti alla, kuna tema võidu peale tehakse fännide poolt üüratult palju panuseid. See muudab panustamisturgude seisu ning seoses sellega tõuseb Khabibi koefitsient märgatavalt.

Antud koefitsiendid on kehtivad 27. septembri seisuga ning võivad ajas muutuda. Täpsemate koefitsientide vaatamiseks kliki kihlveokontori nimel ja vaata reaalajas pakutavaid koefitsiente.

Värskelt lisatud artiklid