Unibet Betstream Live – uuel tasemel spordiennustuse äpp

Unibet Betstream Live - Uus spordiennustuse äpp

Unibet on välja tulnud uue spordiennustuse äppiga Betstream Live, kus saad vaadata spordisündmusi lives ja samal ajal panustada silmi matšilt tõstmata.


BETSTREAM LIVE

Uue äppi allalaadimiseks ava Unibet Eesti, vali menüüst pakkumiste alt Naudi jalgpalli Betstream Live abil ja klikka nupul Laadi alla.

Betstream live on uudne Unibet’i iOS äpp, mis liidab vana hea Unibet TV ja spordipanustamise üheks. Nüüd saad vaadata tasuta mängude otseülekandeid ja samal ajal panustada, ilma striimi sulgemata.

Sarnaselt Unibet TV-le on Betstream Live’s iga aasta üle 40 000 spordisündmuse otseülekande. Tasuta saab vaadata parimaid tennisematse ja spordiliigasi.

Mõned tuntumad Betstream’is ülekantavad liigad on: NBA, La Liga, Serie A, Bundesliga, Premier League, Ligue 1, Fa Cup, NHL, MLB ja MLS. Tennise kohta tasub ära märkida, et kõik Suure slämmi turniiride mängud on samuti tasuta vaadatavad.

Kui sul pole iOS (Apple) nutiseadet, siis ära lase pead norgu, kuna tasuta otseülekandeid saad vaadata siiski Unibet TV-s. Lihtsalt vali spordiennustus ja vali Unibet TV.

Betstream Live’s ja Unibet TV-s saad vaadata tasuta spordi otseülekandeid, kui sinu kontol on kasvõi 1 sent või oled teinud spordipanuse viimase 24h jooksul.

Unibet kasiino boonused

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 200 EUROT KASIINO BOONUST, 20 TASUTA SPINNI JA €100 SPORDIBOONUSE. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. UNIBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid