Dream Drop Vault minimängu kraapekaardid & turniirid Unibetis

Unibeti bingolehele saabus minimäng Dream Drop Vault, sel puhul ootab Sind tasuta kraapekaart & palju teisi eripakkumisi.


Dream Drop Vault eripakkumised

Uue mängu proovimiseks ja eripakkumistest osa saamiseks ava Unibet Eesti, vali menüüst BINGO ning ava Dream Drop Vault minimäng.

Unibet bingo eeskojas saad igal kampaanianädalal aktiveerida ühe tasuta kraapekaardi, mille alt võid välja kraapida tasuta spinne, bingovautšereid ja rahalisi preemiaid.

Lisaks tasuta kraapekaardile saad bingo eeskojas aktiveerida ka igapäevaseid missioone, millega saad vastavalt raskusastmele teenida Emerald, Sapphire ja Diamond kraapekaardi.

  • Emerald kraapekaardi võiduvõimalus on 25%.
  • Sapphire kraapekaardi võiduvõimalus on 60%.
  • Diamond kraapekaardi võiduvõimalus on 100%.

Igapäevaste kraapekaardi missioonide kõrval on võimalik osaleda ka Dream Drop Vault päeva- ja nädalaturniiridel. Iga päev toimub kolm turniiri ja iga turniiri auhinnafondis on €100 sularaha.

Samuti toimuvad igapäevaselt ka erilised Dream Drop bingomängud, kus iga mängu auhinnafondis on garanteeritult 500 eurot.

Täpsema kraapekaartide info, turniiride ja eriliste bingomängude ajakava leiad kui valid Unibeti lehel menüüst pakkumiste alt Naudi pakkumisi uues bingo minimängus promolehe.

Dream Drop Vault minimängu eripakkumised Unibet bingotoas

Dream Drop Vault minimängus on 5 erinevat jackpotti, millest suurim on artikli kirjutamise hetkel enam kui 1,3 miljonit eurot ja see antakse välja enne kui jackpot kasvab 2 miljoni suuruseks.

Uue minimängu eripakkumistest on võimalik osa saada iga päev alates 7. oktoobrist kuni 18. novembrini kell 00:59.

Unibet kasiino boonused

Unibet kasiino logo

Unibet

Hinnang: 93 / 100%

  • Suur mängude valik
  • Online bingo
  • Tasuta €10 pokkeris

Tervitusboonus

100% kuni €200

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.