Unibet’is Eesti sünnipäeva puhul tasuta spinnid ja tasuta panus

Unibet - Eesti Vabariigi 103. iseseisvumispäeva pakkumised

Unibet’is ootab Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva puhul €3 tasuta panus, 13 tasuta keerutust ja €333 pokkeri freeroll.


EESTI SÜNNIPÄEV UNIBET’IS

EV 103. sünnipäeva pidustustel osalemiseks ava Unibet ja kasuta alltoodud pakkumisi.


TASUTA PANUS

Unibet’i spordiennustuses ootab kõiki eestlasi €3 tasuta panus homme toimuvale BC Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool korvpallimängule.

Tasuta panuse kasutamiseks lisa oma ennustussedelile vastava mängu panus ning märgi ära 3€ Tasuta panus lahter ja kinnita panus. Võidud makstakse välja pärisrahas.


TASUTA SPINNID

Kasiinosõbrad saavad €10 sissemakse eest 13 tasuta keerutust mängus Book Of Dead. Iga keerutuse väärtus on €0.20 ja võidud on pärisrahas.

Tasuta spinnide saamiseks tuleb minna Unibet’i lehel oma boonuspakkumiste jaotisse ja nõustuda pakkumisega ja seejärel teha €10 sissemakse.


EESTI VABARIIGI POKKERI FREEROLL

Õhtul kell 21.00 toimub €333 auhinnafondiga pokkeriturniir, milles osalemine on tasuta. Turniiri leidmiseks sisesta pokkeritarkvas otsingsõna Eesti.

Kõik pakkumised on saadaval vaid 24. veebruaril 2021.

Unibet kasiino boonused

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 200 EUROT KASIINO BOONUST, 20 TASUTA SPINNI JA €100 SPORDIBOONUSE. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. UNIBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.