Meistrite Liiga Finaal 2019: €50 000 tasuta ennustusmäng Unibet’is

Unibet Meistrite Liiga tasuta ennustusmäng - võida €50 000 jackpot

Unibet’is on käimas täiesti tasuta Meistrite Liiga ennustusmäng – ennusta õigesti Tottenham vs Liverpool mängu tulemusi ja võida €50 000 jackpot!


MEISTRITE LIIGA ENNUSTUSVÕISTLUS

Pakkumises osalemine on ülimalt lihtne – ava Unibet Eesti ja logi oma kontole (konto puudumisel ava tasuta konto).

Vali menüüst Pakkumised -> Spordiennustuse pakkumised -> Finals Fortnight kampaania -> €50 000 Meistrite Liiga Finaali TASUTA ennustusmäng.

Ennusta kampaanialehel Tottenham vs Liverpool finaalmängu esimest väravalööjat ja minutit.

Mängija, kes teeb täpse ennustuse võidabki €50 000 jackpot’i. Juhul kui täpseid ennustajaid on mitu jaguneb jackpot nende vahel võrdselt.

Kui ükski mängija ei ennusta õigesti täpset tulemust, siis antakse edetabelis kõrgeimal kohal olevale mängija €10 000. NB! €10 000 auhind antakse välja vaid siis kui jackpot’i ei võideta.

Unibet’i Meistrite Liiga TASUTA ennustusmäng on saadaval kuni Meistrite Liiga hooaja lõpuni. Kasuta võimalust võita kuni €50 000 täiesti tasuta!

Unibet mängijatelt mängijatele - boonused, tasuta spinnid, riskivaba panus

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €200 POKKERIBOONUST. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.