Money Mansion 2 minimängu tasuta kraapekaardid Unibetis

Unibeti bingolehele saabus uus minimäng Money Mansion 2, mille puhul ootab Sind iga päev tasuta kraapekaart & palju teisi pakkumisi.


Money Mansion 2 eripakkumised

Uue mängu proovimiseks ja eripakkumistest osa saamiseks ava Unibet Eesti, vali menüüst BINGO ning ava Money Mansion 2 Dream Drop minimäng.

Unibet bingo eeskojas saad igal kampaanianädalal aktiveerida ühe tasuta kraapekaardi, mille alt võid välja kraapida tasuta spinne, bingovautšereid ja rahalisi preemiaid.

Võta Unibet bingos iga päev tasuta Money Mansion 2 kraapekaart

Lisaks tasuta kraapekaardile saad bingo eeskojas aktiveerida ka igapäevaseid missioone, millega saad vastavalt raskusastmele teenida Taskukella, Superviiuli ja Luksusauto kraapekaardi.

  • Taskukella kraapekaardi võiduvõimalus on 25%.
  • Superviiuli kraapekaardi võiduvõimalus on 60%.
  • Luksusauto kraapekaardi võiduvõimalus on 100%.

Igapäevaste kraapekaardi missioonide kõrval on võimalik osaleda ka Money Mansion 2 päeva- ja nädalaturniiridel. Iga päev toimub kolm turniiri ja iga turniiri auhinnafondis on €100 sularaha.

Samuti toimuvad igapäevaselt ka erilised Money Mansion bingomängud, kus iga mängu auhinnafondis on garanteeritult 500 eurot.

Täpsema kraapekaartide info, turniiride ja eriliste bingomängude ajakava leiad kui valid Unibeti lehel menüüst pakkumiste alt Uues häärberis ootavad uued pakkumised promolehe.

Money Mansion 2 Dream Drop minimängus on 5 erinevat jackpotti, millest suurim on artikli kirjutamise hetkel ligi 1,9 miljonit eurot ja see antakse välja enne kui jackpot kasvab 2,5 miljoni suuruseks.

* Sama pakkumine on saadaval ka Maria kasiinos – kasuta ka sealset pakkumist, sest nii saad iga päev lausa 2 tasuta kraapekaarti!

Uue minimängu eripakkumistest on võimalik osa saada iga päev alates 30. maist kuni 26. juunini kell 00:59.

Unibet kasiino boonused

Unibet kasiino logo

Unibet

Hinnang: 93 / 100%

  • Iganädalane cashback
  • Online bingo
  • Tasuta €10 pokkeris

Tervitusboonus

100 pärisraha tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid