Vali oma lemmikmäng ja saa osa €17 000 suurusest auhinnafondist

Vali oma lemmikmäng ja võida rahalisi auhindu

Unibetis toimub suur slotimängude kampaania, kus nelja nädala jooksul selgitatakse välja slotikate kuningas ja jagatakse ära 17 000 eurot auhinnaraha.

Pakkumine koosneb kolmest osast ja osalemiseks tuleb ennast eelnevalt Unibeti veebilehel osalejaks registreerida.

 IGANÄDALASED SLOTITURNIIRID

Mängi Unibeti poolt välja valitud nädala slotimängudel ning sul on võimalik osa saada 13 000-eurosest auhinnafondist.

Turniir põhneb ühtlustatud panusega keerutustel, seega pole vahet kas mängid suurte või väikeste panustega – võiduvõimalused on kõigil võrdsed.

4000 EURO LOOS

Iga mängija, kes panustab kampaanias osalevatel mänguautomaatidel vähemalt 20 eurot, osaleb loosis, kus on võimalik saada oma osa 4000-eurosest auhinnafondist.

10 TASUTA SPINNI

Iga nädala lõpus valitakse pakutud mängude vahel välja Slotikate Kuningas. Juhul kui oled samal mängul panustanud vähemalt €10, saad 10 tasuta keerutust slotimängus Starburst.

Kokku on Unibet välja valinud 16 mängu, mis osalevad kampaanias ja mille vahel valitakse välja Slotimängude Kuningas. Igal nädalal saad valida 4 mängu vahel ning need leiad Unibeti veebilehel kampaaniate sektsioonist.

Proovi Unibet Bingot tasuta ja võida €100 000 suurune bingo jackpot!

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €500 POKKERI BOONUST. LISAKS €4000 VÄÄRTUSES UUE MÄNGIJA KASIINOTURNIIRE. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid