Olybet Spordiennustus 2.0 – panustamise tippklass koos uute võimalustega

Uus OlyBet spordiennustus Sports 2.0 - uued võimalused, selgem ülevaade ja palju muud

Olybet spordiennustuse keskkond on saanud uue välimuse ning hulgaliselt uusi võimalusi ja funktsioone. Olybet sports 2.0 on tõeline spordiennustuse äriklass!


UUS OLYBET SPORDIENNUSTUS

Uue spordiennustuse keskkonnaga tutvumiseks ava Olybet Eesti ja vali menüüst Sport.

Sind ootab tõeline spordiennustuse äriklass, kus lisaks selgemale navigatsioonile ja esteetilisele välimusele on järgmised võimalused:

  • Rohkem valikut – kuni 40 täiendavat panustamisvalikut suurte liigades (nt. Inglise kõrgliiga, NBA, Euroliiga ja Meistrite Liiga).
  • Kombineeritud pilet – nüüd on võimalik panna samale piletile nii matšieelne kui ka live-panus.
  • Täielik ja osaline cashout – võitude kaitsmiseks ja kaotuste vältimiseks on võimalik teha panusest täielik võik osaline cashout (väljamakse) enne panuse lõplikku lahendamist.
  • Võimendatud koefitsiendid – kuni 30% väärtuses lisavõite kõikide 5FOLD mitmikpanustega.

Ka mobiilivaade on saanud täielikult uue väljanägemise ning nutiseadmes panuste gemine on nüüd lihtsam kui kunagi varem.

Uutele liitujatele on esimene spordipanus summas kuni €25 täielikult riskivaba. Panuse kaotuse korral saad panusesumma kontole koheselt pärisrahana tagasi.

OlyBet kasiino boonus - tasuta spinnid

OLYBET KASIINO UUED KLIENDID SAAVAD KUNI 600 TASUTA SPINNI MÄNGUS BERRYBURST JA €25 RISKIVABA SPORDIPANUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.