Vali Betsafe’s oma lemmikspordiala ja saa iga nädal riskivaba panus

Panusta kihlveokontoris Betsafe oma lemmikspordialale iga nädal riskivabalt

Kihlveokontor Betsafe jagab nelja nädala jooksul kõigile riskivabasid panuseid ning Sul on võimalik ise otsustada millisele spordialale soovid riskivabalt panustada.


RISKIVABA PANUS IGA NÄDAL

Riskivaba panuse saamiseks ava Betsafe Eesti, vali menüüst pakkumiste alt VALI OMA MÄNG promoleht.

Promolehel saad valida millisele spordialale soovid riskivabalt panustada (hoki, korvpall või jalgpall). Valiku tegemiseks kliki vastava spordiala juures nupule LIITU NÜÜD.

  • Valides oma lemmikspordialaks hoki, saad koheselt peale kampaaniaga liitumist €5 riskivaba panuse.
  • Kui Sinu lemmikalaks on korvpall, siis liitu ja panusta ükskõik millisele korvpalli mängule vähemalt €10 (min. koefitsiendiga 1.50) ja saad €10 riskivaba panuse.
  • Kui Sinu lemmikalaks on jalgpall, siis panusta ükskõik millisele jalgpalli mängule €15 (min.koefitsiendiga 1.50) ja saad €15 riskivaba panuse.

Riskivaba panuse kaotuse korral saab mängija panustatud summa oma kontole tagasi pärisrahana.

Kampaania kestab alates 5. novembrist kuni 30. novembrini, seega kõigil on riskivaba panuse pakkumist võimalik kasutada kuni 4 korda.

Betsafe Eesti kasiino boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €250 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID JA KUNI 150 TASUTA SPINNI. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.