VIDEOPOKKER

Videopokker

Mis mäng on videopokker?

Videopokker on populaarne kasiinomäng, millel edukas olemiseks on hea teada selle reegleid, nippe ja trikke, kuidas arvutist jagu saada.

Mida mõtled, kui kuuled sõna “videopokker”? Tegemist on mänguga, mis järgib kõiki tavapokkeri reegleid, mis puutub kaartide jagamisse, tõstmisesse, kaartidest loobumisse jne. Peamine erinevus seisneb selles, et mäng käib arvutiprogrammi vastu, mitte teiste pärismängijate vastu.

Videopokker avab suurepärase võimaluse teha algust pokkeri õppimisega, sest mängutempo saad ise valida ning olukordades otsuste tegemiseks piisab sellest, et võtad arvesse statistilist tõenäosust. Algaja jaoks on päris pokkerilauas teiste mängijatega mõõtu võttes äärmiselt keeruline kohaneda erinevate mängustiilidega ja hinnata olukordi alati adekvaatselt.


Videopokkeri mängud & reeglid

Nagu teisigi kasiinomänge on videopokkeri mänge palju erinevaid. Neist kõige populaarsemaks võiks pidada “Jacks and Better” nimelist, mille puhul saad võite ainult soldati või kõrgema kaardiga saavutatud võitude eest. Teine analoogset põhimõtet järgiv videopokkeri versioon on “Tens or better”, millel võite saad kümnest kõrgema kaardiga saavutatud võitude eest.

Populaarseid mänge on muidugi veel nagu näiteks “Wild” mängud, milles üks numbrikaartidest asendab teisi kaarte eesmärgiga moodustada võimalikult tugev võidukombinatsioon.

Videopokkeri erinevad tüübid järgivad küll sama mängupõhimõtet, kuid erinevad teineteisest kasumlikkuse poolest mängijale. Kui Jacks or Better mängu keskmine tagasimakse protsent mängijale on 99.54%, siis näiteks Deuces Wild mängul on see 97%.

Erinevused ei pruugi olla küll suured, kuid kui mängida läbi pikema ajaperioodi jooksul suuremaid summasid, siis võib pikapeale hakata see tunda andma. Üldjoontes on videopokker mängija jaoks äärmiselt tulus, sest hiilgab väga kõrge keskmise kasumlikkuse näitajaga mängijale (RTP).

Kuna videopokkeri variante on hulgaliselt, siis on ka reeglid erinevate mängude lõikes pisut erinevad. Selleks, et ei peaks kohe raha peale panustama, pakuvad paljud online kasiinod ka demoversioone. Nii saad ilma oma raha mängu panemata proovida erinevaid videopokkeri tüüpe ning leida kiiresti versiooni, mis sinu mängustiilile kõige paremini sobib.

Videopokkeriga alustamiseks ei ole vaja mingeid eelteadmisi vaid õpid mängides!

Klassikaline videopokkeri vorm Jacks or Better


Strateegia ja tasuvus mängijale

Aeg-ajalt võrreldakse videopokkerit slotimängudega, kuna mäng käib samamoodi arvutiprogrammi vahendusel. Tegelikult on siin üks oluline erinevus. Kui slottidel on puhtalt meelelahutuslik eesmärk köites mängijaid stiilse kujunduse, teemade, karakterite ja eriliste visuaal- ning heliefektidega, siis videopokkeril oleneb see, kui palju mängija võidab, peamiselt siiski mängijast endast.

Kuigi pokkerit mängides on roll ka õnnel, siis pikemas perspektiivis liigub raha nende mängijate taskutesse, kes järgivad efektiivset mängustrateegiat, mis tähendab, et otsuseid tehakse lähtuvalt statistilistest kaalutlustest.

Lisaks sellele, et videopokkeris oled ise oma õnne sepp, siis ka kasumlikkus mängijale on märksa suurem. Siiski ei tasu unustada, et ka videopokker on õnnemäng, mis tähendab, et peaksid mängu panema ainult raha, mida saad lubada omale ka kaotada.


Tasuta videopokker

Buumi kasiinos ootab Sind üle 2000 mängu

Videopokker on hea sissejuhatus pokkerimängude põnevasse maailma, mis aitab välja töötada parima mängustrateegia ja pakub kõikidest hasartmängudest ühte kõige suuremat kasumlikkuse protsenti mängijale. 


MÄNGI VIDEOPOKKERIT PÄRISRAHAGA

HighRoller Casino logo

HighRoller

Hinnang: 90 / 100%

 • Esmaklassiline kiirkasiino
 • Tasuta spinnide võidud pärisrahas

Tervitusboonus

200 tasuta spinni

Unibet kasiino logo

Unibet

Hinnang: 93 / 100%

 • Iganädalane cashback
 • Online bingo
 • Tasuta €10 pokkeris

Tervitusboonus

100 pärisraha tasuta spinni

OlyBet kasiino logo

OlyBet

Hinnang: 97 / 100%

 • Eesti suurim kasiino
 • Parim kasiino boonus
 • GGNetwork pokkerituba

Tervitusboonus

Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha

Coolbet logo

Coolbet

Hinnang: 96 / 100%

 • Mitmekesised boonused
 • Parimad koefitsiendid

Tervitusboonus

100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Kingswin kasiino logo

Kingswin

Hinnang: 80 / 100%

 • Vinge lojaalsusprogramm
 • Bitcoin maksed

Tervitusboonus

€555 eest boonuseid + 155 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid