Paf kasiinos uus mäng Viking Runecraft – €5000 loos ja tasuta keerutused

Paf Viking Runecraft - €5000 loos ja tasuta keerutused

Mängides Paf kasiino uut mängu Viking Runecraft, saad kuni 400 tasuta keerutust ja pileteid 5000 euro loosimisele.


5000 EURO LOOS JA TASUTA KEERUTUSED

Osalemiseks ava mänguportaal Paf ja mängi slotimängu Viking Runecraft.

Iga kord mil saad 20 võidukogumikku kuuluvat sümbolit sama mänguvooru jooksul, laetakse täis hävingu näidik, mis annab sulle koheselt 5 tasuta keerutust. Mängus on 4 erinevat hävingutormi, mis tähendab et päeva jooksul saad sellega 4 X 5 tasuta keerutust. Jõudes Ragnarök boonusmängu, saad lisaks veel 20 tasuta keerutust.

Kokku on igal kampaaniapäeval võimalik saada 40 tasuta keerutust. Kümne kampaaniapäeva päeva jooksul kokku kuni 400 tasuta keerutust.

Iga kord mil teenid tasuta keerutusi saad ka loosipileti 5000 euro loosimisele. Ragnarök boonusmängu jõudmine annab 3 loosipiletit lisaks.

Kampaania kestab kuni 23. augusti südaööni.


MÄNGUST VIKING RUNECRAFT

Võida langevate sümbolitega ja teeni hävituslaenguid selles tormises mängus.

Järgi ruunikive ja ühine sangarlike viikingiaegsete lahingutega. Kohtu jumalate kuninga Odiniga, äikeselise Thoriga, armastuse, sõja ja surma jumalanna Freyaga ning alati valvel oleva ja ustava Heimdalliga. Avalda jumalatele muljet ning teeni nende õnnistus, et tõusta kõrgemale endasuguste seas ning lõpuks jõuda jumalate tasemele.

Plaadid langevad ülevalt alla ning täidavad mänguruudustiku. Iga vähemalt viiest sümbolist koosnev võidukogumik annab auhinna. Mida enam sümboleid sa ühte võidukogumikku kogud, seda suurem on auhind.

Võidukogumikus olevad sümbolid plahvatavad ning nende asemele tulevad uued plaadid, mis annavad võimaluse samas mänguringiga veel võita. Kõik mänguringi jooksul saadud võidud suurendavad hävituslaengu mõõdikut. Kui kogud vähemalt 20 sümbolit, siis hävituslaeng on lõplikult laetud ning see aktiveerib ühe neljast hävitustormist.

Paf kasiino boonus - 200 tasuta keerutust uuele mängijale

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 VÄÄRTUSES TASUTA SPORDIPANUSEID, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT, VÕI €5 POKKERIPILETI. PAF POKKERITOAS OOTAB 1000-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid