VivatBet spordiennustuse boonus – võta 150% kuni €260

Eksklusiivne VivatBet spordiboonus uutele mängijatele

Pakume koostöös kihlveokontoriga VivatBet mängijatele eksklusiivset 150% kuni €260 spordiennustuse tervitusboonust.


VivatBet spordiboonus

Eksklusiivse spordiboonuse saamiseks ava VivatBet Eesti, klõpsa nupul REGISTREERU ja kasuta registreerimisel promokoodi TASUTAKASIINO.

Tavapäraselt saavad uued mängijad VivatBetis 150% kuni €200 spordiennustuse sissemakseboonuse, kuid boonuskoodi TASUTAKASIINO kasutamisel saad 150% kuni €260 boonuse.

Näide: kui avad konto ilma promokoodita, siis saad näiteks €175 sissemakse korral €200 boonusena lisaks. Eeltoodud boonuskoodi kasutamisel saad aga €175 sissemakse korral €260 suuruse spordiboonuse.

VivatBet konto avamine ja TASUTAKASIINO boonuskoodi kasutamine

VivatBet spordiboonusele kehtib 9x läbimängimise nõue (koefitsiendiga vähemalt 1.60).

Lisaks uue mängija spordiboonusele pakub VivatBet kõigile mängijatele võimalust saada iga nädal 3% cashbacki summas kuni €1000.

Samuti on saadaval kombopanuste võimenduse pakkumine, kus olenevalt sündmuste arvust on võimalik saada tavapärastele võitudele kuni 100% lisaks.

Kui oled hoopis kasiinomängude huviline, siis vali konto registreerimisel kasiino tervituspakett. Kasiino tervituspaketis sisaldub kuni €1500 väärtuses boonuseid. Ka kasiino boonuse kasutamisel on uutel mängijatel boonuskoodiga TASUTAKASIINO võimalik saada 30% väärtuses suurem esimese sissemakse boonus.

VivatBeti võimendatud spordiennustuse tervitusboonus on saadaval kõigile uutele klientidele, kes kasutavad konto avamisel boonuskoodi TASUTAKASIINO.

VivatBet sport & kasiino - vinged boonused ootavad

VivatBet logo

VivatBet

Hinnang: 85 / 100%

  • Palju erinevaid boonuseid
  • Suurepärased koefitsiendid

Tervitusboonus

€1590 eest boonuseid + 150 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid