Võida 5000 tasuta keerutust ja luksuslik Club Paf reis Hispaaniasse

Paf mänguportaali suurepärasesse mängudevalikusse on lisandunud uus slotimäng Suntide ja sellel keerutades on võimalik võita omale lisakingitusena kuni 5000 tasuta keerutust ja luksusreis Hispaaniasse.

Registreeri Paf konto

Kampaanias osalemiseks pole vaja teha muud kui avada Paf Kasiino ja täita slotimängus Suntide erinevaid saavutusi. Saavutusi kogud kui saad võiduliinile 3, 4 ja 5 kõrvuti asetsevat võidusümbolit.

Saavutusi võid teenida suvalises järjekorras kogu kampaaniaperioodi vältel 1.-12. juunini.

SAAVUTUSTE VÄÄRTUSED

Pane tähele, et saavutusi saad koguda nii mobiilikasiinos kui ta tavakasiinos. Mõlemas variandis on võimalik erinevate sümbolite abil saada omale kuni 2500 tasuta keerutust.

Suntide saavutuste võidutabel

Saadud tasuta keerutustele kehtib vaid 1-kordne läbimängimistingimus, misjärel muutuvad kõik võidud pärisrahaks.

LUKSUSLIK CLUB PAF REISIPAKETT HISPAANIASSE

Lisaboonusena loositakse kõigi vahel, kes teevad kampaaniaperioodil SunTide slotimängus vähemalt 500 keerutust, välja 4 Club Paf reisipaketti Hispaaniasse. Kõik kes teevad 500 keerutust, saavad omale lisaks ka 20 tasuta keerutust.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid