Võida reis Floridasse NHL mängule – loosi läheb 15 reisipaketti kahele

Võida reis Floridasse NHL mängule

Sel aastal on hokiaasta, toimuvad maailmameistrivõistlused ja maailma karikavõistlus. Paf loosib iga päev, mil leiab aset hoki MM kohtumine välja reisi kahele Floridasse.

Seega loositakse 6. maist kuni 22. maini kokku 15 reisipaketti kahele Floridasse.

Loosis osalemiseks ei ole vaja teha midagi keerulist. Lihtsalt ava Paf mänguportaal, vali menüüst kampaaniad ja registreeri end jäähoki MM kampaaniale. Kui oled kampaaniale registreerunud siis tee vähemalt €3.50 suurune live-panus jäähoki MM kohtumisele neil päevadel, mil loosimises osaleda soovid.

Igale kohtumisele järgneval tööpäeval loositakse välja Club Paf’i reisipakett kahele Floridasse. Igas reisipaketis sisaldub lisaks kõigele muule ka NHL’i mängu külastus.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.