Võida slots.io online kasiinos mängides Tesla Model 3

Võida slots.io online kasiinos Tesla Model 3 elektriauto

Kas sooviksid võita Tesla Model 3 elektriauto? Mängides slots.io kasiinos valitud BTG slotimängudel on Sul selleks suurepärane võimalus.


VÕIDA TESLA MODEL 3

Kampaanias osalemiseks ava Slots.io online kasiino ja lihtsalt mängi slotimängu Bonanza või Who Wants to be a Millionaire.

Sinu ülesandeks on saada kuu jooksul ühes neist mängudest võimalikult suur võidukordaja. See tähendab, et oluline pole mitte panuse suurus, vaid saadud suurim võidukordisti tehtud panuse suhtes.

Mängida võid kasvõi miinimumpanusega, eesmärgiks on saada võimalikult suur võidukordaja.

Iga kuu saab suurima võidukordisti saanud mängija finaali, kus kõigile on auhinnad garanteeritud. See kes millise auhinna saab, selgub loosimise teel.


AUHINNAD

Kõigi 5 lõpuloosimisele kvalifitseerunud mängijate vahel loositakse välja järgmised auhinnad.

  • 1. koht – Tesla Model 3 elektriauto.
  • 2. koht – Samsung 8K resolutsiooniga nutiteler.
  • 3. koht – €1000 pärisraha.
  • 4. koht – €1000 pärisraha.
  • 5. koht – €1000 pärisraha.

Tegu on Big Time Gaming võrguülese kampaaniaga, milles saavad osaleda ka teiste kampaaniaga liitunud online kasiinode mängijad.

Pakkumisele on võimalik kvalifitseeruda kuni 29. novembrini 2019 ning auhinnaloos toimub finalistide vahel 30. novembril.

Slots.io litsentseeritud Eesti online kasiino -kiire registreerimine ja maksed

SLOTS.IO ONLINE KASIINOS MÄNGIMISEKS POLE KONTO REGISTREERIMINE VAJALIK. LIHTSALT TEE SISSEMAKSE JA ALUSTA MÄNGIMIST – VÄLJAMAKSE JÕUAB SINU PANGAKONTOLE 5 MINUTIGA. SIND OOTAB EKSKLUSIIVNE MÄNGUDE VALIK. SLOTS.IO ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA SLOTS.IO ONLINE KASIINO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.