Võida osake €7000 auhinnafondist ja reis Hollywoodi

Unibet korraldab 13.-19. maini laheda slotiturniiride seeria, kus jagatakse kokku ära 7000 eurot pärisraha ja loositakse välja reis Hollywoodi.

Unibet registreeru kohe

Kampaanias osalemiseks ava Unibeti veebileht ja registreeru Hollywoodi slotiturniiride seeriale.

Kui oled ennast turniirile registreerinud, siis piisab kui teed vähemalt 20 järjestikust keerutust slotimängudes Golden Ticket, Wild North, Cloud Quest, Wizard of Gems või Jewel Box.

Iga päev saavad TOP 100 mängijat, kellel on 20 järjestikuse keerutuse jooksul suurim ühtlustatud panusega võit, Hollywoodi reisi loosipileti. Igapäevase edetabeli TOP 30 mängijat jagavad lisaks ka 1000 eurot sularaha.

Sularaha auhinnad makstakse võitjate kontodele koheselt peale igapäevast turniiri. Hollywoodi reisi loos toimub peale kampaania lõppu 20. mail ning võitjatega võetakse 72 tunni jooksul isiklikult ühendust.

Kampaania kestab kokku 7 päeva ning mida rohkematel päevadel slotiturniiridel osaled, seda suurem on sinu võiduvõimalus.

Näiteks: Mängisid 7-st võimalikust turniirist viiel ja jõudsid TOP 100 hulka kahel turniiril siis said kokku 2 piletit. Kuna aga osaledsid viiel turniiril siis on sul kokku 2 x 5 ehk 10 Hollywoodi reisi loosipiletit.

Proovi Unibet Bingot tasuta ja võida €100 000 suurune bingo jackpot!

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €500 POKKERI BOONUST. LISAKS €4000 VÄÄRTUSES UUE MÄNGIJA KASIINOTURNIIRE. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid