Winnerz kasiino cashback – tasuta spinnid ja pärisraha

Iganädalane cashback ehk rahatagastus Winnerz kasiinos

Winnerz kasiinos on ainult võitjad, sest kõik mängijad saavad iga päev tasuta spinne, superspinne & cashback’i.


Winnerz cashback

Avades Winnerz kasiino ja hakates selle uhke kiirkasiino kliendiks, võid kindel olla, et saad halva õnne korral alati midagi tagasi.

Winnerz on loonud väga hea lojaalsusprogrammi ehk cashback pakkumise, kuhu liidetakse automaatselt kõik mängijad, kes on ära kasutanud Winnerz’i tervitusboonuse (200 tasuta spinni esimese sissemakse & 150 tasuta spinni teise sissemakse eest).

Alates kolmandast sissemaksest ootab kõiki Winnerzi kliente kaotuse korral igapäevane magus cashback auhind.

  • Kui peaksid kaotama päevas €20 – €500 saad 10% kaotustest tasuta spinnidena järgneval päeval tagasi (iga tasuta keerutuse väärtuseks kuni €1).
  • Kui sinu päevane kaotuste summa peaks olema suurem kui €500, siis saad järgneval päeval 10% oma kaotustest pärisrahana tagasi.

Tee Winnerz kasiinos sissemakse ja saa iga nädal tasuta spinne ja pärisraha

Cashback’ile kvalifitseerunud mängijad saavad järgmisel päeval e-mailile sellekohase teate. Samuti ilmub teade ka Sinu Winnerzi konto sõnumitesse, kus tuleb vastav pakkumine kinnitada.

Kõik Winnerz kasiino cashback võidud (nii rahalised kui tasuta spinnide võidud) on tingimustevabad ja võimalik koheselt välja kanda.

Cashback’i või tasuta spinnide arvutamisel võetakse arvesse kogu konto ajalugu – kui mängija kaotuste ja võitude summa on konto ajaloos positiivne, siis igapäevast cashback auhinda ei väljastata.

Loomulikult ei lähe keegi kasiinosse mängima sooviga kaotada, kuid juhul kui see peaks juhtuma on alati hea teada, et Winnerz’is saad alati midagi tagasi.

Winnerz kasiino uusi mängijaid ootab 350 tasuta keerutust

Winnerz kasiino logo

Winnerz

Hinnang: 89 / 100%

  • Uued boonused iga nädal
  • Igapäevane cashback

Tervitusboonus

350 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid