Tasuta keerutused meeldivad? Pafis ootab 5+10 tasuta keerutust

Wolfheart tasuta keerutused Paf mänguportaalis

Paf slotimängude hulka on lisandunud Wolfheart slotikas ja uue mänguga tutvumiseks on kõigil võimalus saada koheselt omale tasuta keerutused.

Registreeri Paf konto

KUIDAS TASUTA KEERUTUSED KÄTTE SAADA?

Ava Paf mänguportaal ja tee ükskõik kui suur sissemakse. Peale sissemakse tegemist lisatakse sulle mängu Wolfheart koheselt 5 tasuta keerutust, mille saad kätte mängu avamisel.

Kui sulle see mäng meeldib, siis tee 500 keerutust ja saad veel 10 tasuta keerutust juurde.

Tasuta keerutustest saadud võidud tuleb vaid ühekordselt läbi mängida.

Rohkem infot Wolfheart mängu kohta
Meil on hea meel teatada uue mängu saabumisest Pafi: Wolfheart! Kui videvik hajub ja järele jääb vaid öö muutuvad printsid ja printsessid metshuntideks. Vaata, milleks nad suutelised on meie uues video-slotimängus. Lisaks leiad mängust patenteeritud funktsiooni “Shared Reels”. Shared Reels ühendab omavahel kaks 5X3 rullikut üheks. Et asi veelgi põnevam oleks, siis panuse asetad küll 40le mänguliinile, kuid mängid hoopis 60ne liiniga. Kogu kokku 8 juhusümbolit ja võida kuni 60 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal muutuvad printsid ja printsessid vastavalt mustadeks ja valgeteks metshuntideks. Kõik hundisümbolid asendavad kõiki teisi sümboleid (ka üksteist), välja arvatud juhusümbolid ja korrutavad võidukombinatsiooni väljamakse 2x. Tasuta keerutuste ajal võidad lisanduvaid tasuta keerutusi vaid 2 juhusümboli saamisega. Miinimumpanusega 0.40€ võid võita selliseid suuri summasid nagu kuni 75 000€, unistuste võidud on vaid ühe kliki kaugusel.

Kampaania reeglid ja tingimused
  • Kampaania algab 1.7.2016 kl 01:00 ja lõppeb 10.7.2016 kl 23:59.
  • Mängi slotimängu Wolfheart reaalse rahaga ja saad järgmise sissemaksega koheselt 5 tasuta keerutust.
  • Peale 500 keerutuse mängimist laekuvad 10 tasuta keerutust automaatselt.
  • Igale preemiale saad kvalifitseeruda vaid ühe korra.
  • Iga tasuta keerutus on väärtusega 0.40€.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid